Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російський "Газпром" заявив про половину готовності "Північного потоку-2"

Вже проклали 1,1 тис. км газопроводу.

Російський "Газпром" заявив, що дном Балтійського моря проклали 1170 км газопроводу "Північний потік - 2", що становить 48% від його загальної протяжності.

Про це повідомляється на офіційній сторінці компанії у Twitter.

В "Газпромі" запевняють, що будівництво газогону на російському і німецькому берегових ділянках триває згідно з графіком.

Окрім цього, судно Pioneering Spirit продовжує трубоукладку у водах Швеції. Там вже укладено понад 1,1 тис. км газопроводу.

Додамо, 30 квітня судно-трубоукладник Solitaire приступив до укладання газопроводу "Північний потік 2" в російських водах. Передбачається, що Solitaire протягом місяця вкладе 100 км першої нитки газопроводу в російських територіальних водах.

Нагадаємо, 12 березня Європейський парламент ухвалив новий звіт стосовно політичних стосунків між Європейським союзом та Росією, в якому закликав припинити будівництво "Північного потоку-2" та бути готовим до введення нових санкцій. У звіті наголошується, що проект "Північний потік-2" може збільшити залежність ЄС від поставок російського газу та поставити під загрозу внутрішній ринок Європи, а тому має бути припинений. У лютому ж росіяни погрожували європейським країнам труднощами з газом, якщо вони блокуватимуть "Північний потік-2".

ВідеоТСН вдалося потрапити на будівельний майданчик "Північного потоку-2"

Цього тижня Європарламент схвалив оновлену газову директиву. За її правилами, не тільки жодна європейська компанія не може одночасно добувати, транспортувати і продавати газ, але й компанії поза межами ЄС. І це має створити проблеми "Газпрому". Бо у випадку із "Північним потоком-2" він сам міцно тримає все в одних руках. ТСН стала єдиним українським ЗМІ, якій вдалося потрапити на будівельний майданчик "Північного потоку-2".  

ТСН вдалося потрапити на будівельний майданчик "Північного потоку-2"

Залиште свій коментар

Вибір редакції