Російський губернатор хоче подарувати жінкам вихідний на 31 грудня

Автор
Олена Вус
Дата публікації
Перегляди
1808
Російський губернатор хоче подарувати жінкам вихідний на 31 грудня

Офіційно 31 грудня цьогоріч залишається в Росії робочим днем.

Губернатор Новосибірської області Андрій Травніков звернувся до всіх керівників підприємств регіону з проханням по можливості зробити 31 грудня вихідним днем.

Про це у п'ятницю, 11 грудня, інформують російські "РИА Новости".

"Поки я звертаюся до всіх керівників Новосибірської області по можливості зробити вихідний для своїх працівників, принаймні, для жінок", - сказав губернатор, додавши, що сам не буде видавати ніяких розпоряджень для держслужбовців щодо цього.

Зазначимо, що офіційно 31 грудня цьогоріч залишається в Росії робочим днем, але регіони або окремі роботодавці можуть самі вирішити, чи зробити його вихідним.

Такою можливістю вже скористалася влада Мурманської, Вологодської, Костромської, Орловської, Саратовської, Волгоградської областей, Чувашії, Камчатки, Сахаліну, Ставропольського краю і деяких інших регіонів, оголосивши 31 грудня вихідним днем ​​для підприємств усіх форм власності.

Проте у Калінінградській, Ленінградській, Псковській, Новгородській, Омській, Курганській областях, Марій Ел і Башкортостані останній день року однозначно залишається робочим.

Тим часом в українців в останній місяць року всього буде 22 робочих і дев'ять вихідних днів. У грудні 2020 року в Україні є державне свято – Різдво 25 грудня, таким чином на українців чекає додатковий вихідний день. Цього року свято припадає на п'ятницю 25 грудня – цей день буде неробочим. Робочий день 24 грудня водночас рекомендовано скоротити на 1 годину. Також скороченим буде робочий день напередодні Нового року – 31 грудня. 

Як в Україні та інших європейських країнах планують святкувати Новий Рік

Як в Україні та інших європейських країнах планують святкувати Новий Рік