Російський художник відреагував на заяву Путіна про "рай" іронічною карикатурою

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Художник порівняв президента Росії з його попередниками.

Російський художник Сергій Йолкін на сторінках Deutsche Welle  розмістив іронічне зображення. Він вважає, що заявою про відповідь Російської Федерації на можливу ядерну атаку, президент РФ Володимир Путін перевершив своїх попередників.

Художник зобразив на карикатурі обіцянки попередніх господарів Кремля. Так, Микита Хрущов обіцяв життя при комунізмі, а Михайло Горбачов якось заявив, що до 2000 року кожна російська сім'я житиме в окремій квартирі. Проте, Володимир Путін, на думку Йолкіна, перевершив їх обох.

карикатура на Путіна
Deutsche Welle

Нагадаємо, президент Росії відповідаючи на запитання про те, що буде, якщо по РФ завдадуть ядерного удару, сказав: "Агресор повинен знати, що відплата неминуча, що він буде знищений. А ми - жертва агресії. Ми як мученики потрапимо до раю. А вони просто здохнуть. Тому що вони навіть покаятися не встигнуть".

ВідеоПутін спробував переконати світ у миролюбності, пообіцявши застосувати ядерну зброю

Російський президент заявив, що в разі ядерного удару по країні росіяни помруть. Але, як мученики, і потраплять до раю. Натомість, противнику він пророкує смерть без можливості розкаятися. Хазяїн Кремля виступив на дискусійному клубі "Валдай" і вкотре спробував переконати світ у миролюбності Москви, пообіцявши застосувати ядерну зброю у відповідь на удар противника.

Путін спробував переконати світ у миролюбності, пообіцявши застосувати ядерну зброю

Залиште свій коментар

Вибір редакції