Російський лейтенант, якого одружував Мєдвєдєв, застрелився

22-річний лейтенант Тихоокеанського флоту, на весіллі якого був присутній сам Мєдвєдєв і якому він подарував квартиру, вчинив невдалу спробу самогубства.

На Тихоокеанському флоті стався вже другий за останній місяць нещасний випадок. Випускника військового вузу, 22-річного лейтенанта Максима Куропаткина, свідком у якого на весіллі був президент РФ Дмитро Мєдвєдєв, з вогнепальним пораненням виявили прямо на бойовому посту.

За офіційною версією, Максим намагався звести рахунки з життям. Військові стверджують, що він сам вистрілив собі в скроню з табельної зброї, причому у присутності двох товаришів по службі. Зараз моряк у важкому стані перебуває в госпіталі.

Молодий моряк потрапив на великий десантний корабель "Николай Вилков" всього кілька місяців тому, але служба одразу не заладилася. За словами дружини Максима, він навіть збирався домагатися переведення в іншу частину.

Родичі Куропаткина у версію самогубства вірити відмовляються. Ще дитиною він мріяв про флот. Нещодавно зіграв весілля, яке показали всі центральні телеканали Росії.Несподівано за ЗАГСу приїхав Мєдвєдєв і подарував молодятам квартиру.

Поява Дмитра Мєдвєдєва в загсі Біробіджана для молодят стала повною несподіванкою, а щедрий подарунок - ще більшим сюрпризом.

Зараз у рідному місті Максима з дружиною дійсно чекає окрема квартира. У день, коли сталася трагедія, Юлія Куропаткина якраз оформляла документи на нове житло.

Флотська комісія розслідування ще не закінчила, однак дружина моряка її висновки вже знає: командири Максима не раз говорили, що причиною трагедії став нервовий зрив, пов'язаний з адаптацією офіцера до військової служби.

Нагадаємо, що свідком на весіллі Куропаткина, яка відбулася цього літа, був сам президент Росії Дмитро Мєдвєдєв. У той момент він перебував з візитом у місті Біробіджані.

Читайте також:

Мєдвєдєв став свідком на весіллі

Мєдвєдєв став свідком на трьох весіллях

Мєдвєдєв увійшов до десятки найяскравіших людей року

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: