Російський олігарх Прохоров вирішив очолити прокремлівську партію

Творець відомого проекту "народного авто" Ё-мобіля, один з трьох найбагатших бізнесменів Росія вирішив очолити прокремлівську партію.

Відомий російський мільярдер, творець одіозного проекту Ё-мобіль Михайло Прохоров вирішив піти в політику. Він має намір очолити партію "Правое дело".

"Я прийняв це нелегке і багато в чому несподіване для мене рішення, тепер вже питання не до мене, а питання до партії. Свою пропозицію я їм направив, буде скликано з'їзд, і якщо моя кандидатура партію влаштовує, то все відбудеться", - розповів Прохоров.

"Я, природно, буду вимагати карт-бланш, як завжди робив у бізнесі", - додав він, пояснивши, що "карт-бланш - це залучення нових людей в партію аж до зміни її назви".

"Правое дело" - правоцентристська російська політична партія, створена 16 листопада 2008 року на основі трьох партій, які декларували ліберальну спрямованість (Громадянська сила, Демократична партія Росії, Союз правих сил).

Критики партії стверджують, що вона фактично курується Адміністрацією президента РФ. Представники партії не заперечують, що вона була створена за участю Кремля, проте припускають, що партія зможе мати політичну самостійність.

"Правое дело" вже кілька місяців займається пошуком нового лідера, розраховуючи, що відома людина на чолі партії дозволить їй добре виступити на грудневих парламентських виборах.

46-річний Михайло Прохоров входить до трійки найбагатших бізнесменів Росії. Його статки журнал Forbes оцінив у 18 мільярдів доларів.

Читайте також:

У Росії з'явилася секта, яка поклоняється Путіну як апостолу Христа

Кількість мільярдерів у Росії за рік збільшилася майже вдвічі

У Москві презентували Ё-мобіль - він завівся з третього разу і не поїхав

Політологи побачили початок кризи: Росія повертається в кінець 1980-х

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: