Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російський олігарх та колишній "регіонал" позичили Манафорту $ 17 млн - New York Times

В Україні він працював консультантом "Партії регіонів".

Екс-керівник передвиборчої кампанії Дональда Трампа Пол Манафорт мав заборгованість в 17 млн дол. перед російським олігархом Олегом Дерипаскою і колишнім депутатом Партії Регіонів Іваном Фурсіним.

Про це свідачать фінансові звіти Кіпрського банку, де Манафорт мав рахунки протягом кількох років - документи отримала газета The New York Times.

Схоже, що ці гроші були заборгованими компаніями-оболонками, пов'язаними з діловою діяльністю Манафорта в Україні, коли він працював консультантом проросійської Партії регіонів, пише видання.

За кілька місяців до того, як Манафорт приєднався до кампанії Трампа, документи банку були подані до органів влади Кіпру 2016 року. Його заборгованість підтверджує і судова скарга російського олігарха Дерипаски, подана у Вірджинії 2015 року. Він стверджував, що Манафорт та його партнери винні йому 19 мільйонів доларів, пов'язані з невдалою інвестицією в український телевізійний бізнес. 

Манафорт є одним із кількох колишніх співробітників Трампа, які фігурують у справах про втручання Росії на президентських виборах США. Зокрема, він був присутнім на зустрічі Дональда Трампа-молодшого з російським юристом у розпал минулорічної президентської кампанії в США.

Залиште свій коментар

Вибір редакції