Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російський опозиціонер розповів, після чого депутат Держдуми Олена Мізуліна "з'їхала з глузду"

За словами Пономарьова, Мізуліна ніколи не була радикалом.

Відомий опозиційний політичний діяч Росії Ілля Пономарьов в ексклюзивному інтерв'ю кореспонденту ТСН Наталці Пісні розповів про те, як скандальна Олена Мізуліна перетворилася із ліберального політика на консерватора.

За його словами, Мізуліна ніколи не була радикалом. Вона прийшла від партії Бориса Нємцова.

"Вона (Мізуліна, - ред.) за поглядами лібералка така завжди була. Тому в цій Думі вона очолила комітет сім'ї та жінок. Вона - добросовісний та дуже відомий, дуже шанований у країні конституційний юрист. Один із найкращих юристів Росії. Вона дуже сумлінно взялася за цю роботу", - сказав політик.

Пономарьов зазначив, що Мізуліна займалася сімейними питаннями - боролася проти педофілів. Потім вона "почала зміщуватися вправо". "Спочатку це було незначне зміщення, а коли вона приймала і була ініціатором закону про захист дітей від неправомірної інформації, який, як закон, був абсолютно безневинним (він був спрямований на те, щоб в Мережі не розміщувалася інформація про це, щоб не було пропаганди суїцидів, наркотиків), я цей закон сам підтримав", - заявив він і додав, що після цього Мізуліну почали тролити.

"Вона - людина вкрай чутлива, як дівчина. Вона була в сльозах - я багато раз її бачив у залі засідань заплаканою, їй розписували під'їзд будинку, у якому вона живе, підпалювали двері квартири. Влаштували цькування на її дітей, які живуть у різних країнах світу. Після цього вона реально зійшла з розуму. Вона почала захищатися - і досить незграбно. Єдиними її друзями виявилися ці консерватори. Людина пропала", - пояснив опозиціонер.

Крім цього, Пономарьов розповів про сина політичної діячки, який живе в Бельгії, попри те, що його мати не любить Європу, називаючи її "Гейропою". За його словами, він працює в юридичній компанії, яка спеціалізується в наданні допомоги сексуальним меншинам, проте сам він – гетеро.

При цьому Пономарьов зазначив, що Мізуліна дуже ображалася на гей-співтовариство. "Я намагався якимось чином бути посередником між ними і хотів зробити так, щоб вони почали розмовляти - абсолютно марно, це нікому не потрібно ні з одного, ні з іншого боку. Але коли прийшов закон, який, на жаль, був ініційований з моєї Новосибірської області, який оголошував геїв поза законом, вона цей закон повністю переписала. І переписала саме те, що не можна нав'язувати свої сексуальні погляди ні одні, ні інші. Тим не менш, це назвали "антигейським" законом, я думаю, назвали обґрунтовано", - підсумував політик.

Нагадаємо, російський співак розповів про брехню Путіна і похмуроме майбутнє Росії. За словами Олексія Лебединського, головну шкоду РФ приносить президент Володимир Путін, якого він вважає найгіршим главою держави.

Залиште свій коментар

Вибір редакції