Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російський патріарх Кирило заявив, що Антихрист прийде на землю через Інтернет

Через Мережу влада буде сконцентрована в руках однієї особи, нажахав Гундяєв.

Патріарх РПЦ Кирило заявив про те, що сучасні електронні гаджети приховують в собі небезпеку, а Інтернетом може скористатися Антихрист.

"Ви уявляєте, яка буде влада сконцентрована в руках тих, хто буде володіти знаннями про те, що відбувається в світі, про серйозні розмови людей... про плани в області економіки і політики. Антихрист - це та особистість, яка буде на чолі всесвітньої павутини, яка контролює весь людський рід," - сказав Кирило в інтерв’ю російському пропагандистському каналу "Россия 1". 

 Попри свої слова він додав, що церква не проти науково-технічного прогресу, однак непокоїться свободою людської особистості.

Як повідомлялося раніше, 5 січня Вселенський патріарх Варфоломій підписав Томос, яким надав незалежний статус Православній Церкві України, про створення якої було оголошено на Об'єднавчому соборі 15 грудня 2018 року, а 6 січня відбулася історична подія - предстоятелю Православної церкви України митрополиту Епіфанію у Стамбулі вручили Томос

Очільник РПЦ Кирило назвав новостворену Православну Церкву України "об'єднанням двох угруповань розкольників" і заявив про втручання у релігійні справи.  

ВідеоРосійський патріарх Кирило скаржиться на Україну всім, до кого доходить пошта

Відправив звернення Папі Римському, Ангелі Меркель, Еммануелю Макрону, керівникам ООН, ОБСЄ і цілої купи церков. Текст усюди один: "керівники української держави втручаються в релігійні справи і от-от почнуться повномасштабні гоніння". Мовляв, влада настільки не любить церкву, що хоче її об’єднати. Реакція світових лідерів на скаргу Кирила невідома. Ніхто з них поки що його не втішив.

Російський патріарх Кирило скаржиться на Україну всім, до кого доходить пошта

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції