Російський пенсіонер наклав на себе руки, не дочекавшись черги у лікарні

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Пенсіонер дуже довго чекав своєї черги.

В Іркутську (Росія) літній чоловік наклав на себе руки в туалеті міської поліклініки. Він не дочекався своєї черги для здавання аналізів, повідомляє видання “Вести-Іркутськ”.

Зазначається, що інцидент стався 23 квітня у поліклініці номер шість. За інформацією видання, пенсіонер здавав аналізи, але не зміг дочекатися своєї черги. Чоловікові було 80 років.

Як відомо, пенсіонер мав із собою саморобну вогнепальну зброю.

Нагадаємо, 12 квітня повідомлялося, що у Бурятії, в Росії, лікарі замкнули чоловіка, який помирав, в підсобному приміщенні, вважаючи його занадто буйним.

Відео Реанімування з насиллям: мама однорічної дівчинки прокоментувала інцидент у дитячій лікарні

У столичній лікарні маленькій дівчинці силою та з лайкою вставляли в руку катетер. При цьому маму відсторонили від процесу, змушуючи чекати за дверима. Вона чула, як від крику розривається її однорічна дитина. Таку історію розповіла мама Валерія Квасневська у Фейсбук. Мама спочатку просила поставити катетер медсестру. Однак та відмовила і забрала дитину у окремий кабінет, закрившись зсередини. Валерію лишили в коридорі. Після двадцятихвилинної маніпуляції з лайкою лікаря жінка побачила дитину. Та була в проколах від невдалих ін'єкцій на ручках і ніжках, вся заплакана. Що ж пережила маленька дівчинка - розкаже нам сама мама, вона з нами на прямому зв'язку. 

Реанімування з насиллям: мама однорічної дівчинки прокоментувала інцидент у дитячій лікарні

Залиште свій коментар

Вибір редакції