Російський політолог українського походження запропонував вигнати і знищити мільйони українців

Російський політолог українського походження запропонував вигнати і знищити мільйони українців

Російський політолог українського походження запропонував вигнати і знищити мільйони українців

Хазін вважає, що це допомогло б повернути "лояльність" України до Росії.

Російський економіст, публіцист і політолог Михайло Хазін запропонував свою модель повернення "лояльності" України до Росії, яка обурила користувачів УАнету.

"Все залежить від того, що ми хочемо. Ми хочемо зберегти Україну цілою, але лояльною Росії. Тоді потрібно повертати Донбас зі зміною керівництва в Києві... Далі починається контрпропаганда. Населення насправді не в захваті там. Так, там є, грубо кажучи, декілька мільйонів осіб, яких виправити не можна. Ну їх потрібно частково ліквідувати, а частково – вигнати", – заявив Хазін на засіданні клубу "Російський кругозір" у відповідь на запитання "що нам робити з Україною".

Є у Хазіна і ще один варіант повернення України – розчленувати країну. Політологу бачиться, що "Новоросію", тобто південні і східні області, потрібно взяти до складу Росії, але заборонити на територіях все українське, починаючи від алфавіту. Центр і північ України Хазін перетворив би на аграрний край з забороною промисловості і армії. А Захід і зовсім – віддав би Польщі "зі всією бандерівщиною".

Також політолог заявив, що в Україні "немає нації" і тут не змогли побудувати "імперську державу".

Після того, як в Мережі з'явилися сотні обурених коментарем, політолог написав відповідь на своєму офіційному сайті. Він заявляє, що вся дискусія була гіпотетичною і ні до чого не закликає, і в принципі він особисто не має позиції з цього питання. Також зазначив, що його історична батьківщина – Могилів-Подільський Вінницької області.

"Я просто застосував досить часто використовуваний риторичний прийом, покликаний посилити у відповіді розуміння тієї обставини, що у Росії немає розуміння того, що для неї "образ перемоги" у відносинах з Україною. Або, навіть, взагалі, образ України. Тобто, зокрема, якщо ви хочете відновити Україну в складі нового СРСР, то націоналістів потрібно притиснути до нігтя. Це чиста логіка, нічого особистого", - пише публіцист.

Повʼязані теми:

Наступна публікація