Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російський школяр зарубав п'ятьох родичів і наклав на себе руки

У записці 16-річний юнак написав, що "хотів забрати їх з собою".

У неділю, 18 серпня, в одному з житлових будинків в Патрікеєва Ульяновської області РФ були знайдені тіла зі слідами насильницької смерті 66-річного чоловіка, 69-річної і 42-річної жінок, а також двох малолітніх дітей чотирьох років. Також за 500 метрів від будинку, де сталося вбивство, було виявлено тіло 16-річного підлітка.

Про це повідомляє російське видання "Lenta.ru".

Згідно з попередньою версією, юнак зарубав сокирою матір з двома дітьми, бабусю і дідуся, після чого наклав на себе руки. На місці злочину правоохоронці знайшли передсмертну записку, яку залишив підліток, в ній він написав, що зважився на вбивство родичів, щоб «забрати їх з собою». А своєму другу перед смертю він відправив аудіоповідомлення, пише «Московський комсомолець».

У ньому підліток зізнався, що йому «було легко» розправлятися з родичами. Друг загиблого зазначив, що той був спокійним, добрим і чуйним, прагнув закінчити школу на «відмінно», отримати медаль і вступити в один з вузів Ульяновська. «Таке відчуття, ніби його хтось загіпнотизував, він так не зміг би сам. Він добрий і нормальна людина », - зазначив приятель.

Порушено кримінальну справу. Хлопчик міг розправитися з родичами в зв'язку з тривалими неприязними відносинами або через психічні розлади. Слідство має намір провести йому посмертну психолого-психіатричну експертизу.

Відео Бездіяльність поліцейських щодо вбивства 15-річної дівчини сколихнула масові протести у Румунії

Днями в тамтешньому місті cпочатку викрали, а потім жорстоко вбили та зґвалтували 15-річну дівчину. До моменту загибелі школярка встигла тричі подзвонити до поліції і повідомити про викрадача. Але зарадити лихові правоохоронці так і не змогли. Бездіяльністю силовиків приголомшені тисячі румунів.    

Бездіяльність поліцейських щодо вбивства 15-річної дівчини сколихнула масові протести у Румунії

Залиште свій коментар

Вибір редакції