Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російський суд розглядатиме справу Павла Гриба у закритому режимі

Засідання відбудеться 9 липня.

Кримінальну справу обвинуваченого нібито в сприянні тероризму арештованого в Росії громадянина України, 19-річного Павла Гриба передано на розгляд в Північно-Кавказький окружний військовий суд РФ.

"У Північно-Кавказький окружний військовий суд надійшла кримінальна справа обвинуваченого в злочині, передбаченому ч.1 ст. 205.1 (сприяння в терористичній діяльності). Попередні слухання у справі призначені на 9 липня, засідання відбудеться в закритому режимі", - повідомила прес-секретар суду Олена Катькало.

Північно-Кавказький окружний військовий суд також подовжив Грибу термін тримання під вартою до 19 грудня.

Павло Гриб зник 24 серпня 2017 року в Білорусі. Хлопець поїхав до міста Гомель на зустріч з дівчиною, з якою познайомився в соціальних мережах. Пізніше стало відомо, що він перебуває у слідчому ізоляторі російського міста Краснодар. У нього почалися проблеми зі здоров’ям, однак українських лікарів до нього не допустили.

Тривалий час було невідомо, у чому саме підозрюють Павла, але згодом повідомили, що Гриб з дівчиною нібито обговорювали підрив школи. Проти 19-річного Павла Гриба фабрикують справу за надуманим звинуваченням у підготовці теракту. 

Раніше стало відомо, що російські слідчі хочуть повністю ізолювати українця Павла Гриба від суспільства, щоб домогтися від нього визнання звинувачень.

ВідеоУ Росії не дозволяють передавати продукти незаконно ув’язненому українцеві Павлу Грибу

Батько заґратованого каже, заборону російські правоохоронці пояснюють тим, що начебто хлопець на дієті. Утім, за висновками медиків, саме через погане харчування стан здоров’я Павла погіршується. Й навіть кажуть: хлопцеві необхідна операція.

У Росії не дозволяють передавати продукти незаконно ув’язненому українцеві Павлу Грибу

Залиште свій коментар

Вибір редакції