Російський суд відмовився скасовувати відставку Лужкова

Верховний суд Росії відхилив позов про визнання незаконною відставку Лужкова, який подав москвич Анатолій Лемешев.

Верховний суд Росії відмовився прийняти до розгляду заяву москвича Анатолія Лемешева, який просив визнати незаконною відставку Юрія Лужкова з посади мера Москви.

"Даний позов не підлягає розгляду у Верховному суді", - повідомив співробітник прес-служби суду. Він підкреслив, що Лемешев може оскаржити це рішення в касаційній колегії.

Заявник у своєму позові стверджує, що указ президента Росії про відставку Юрія Лужкова "суперечить Конституції і закону про загальні принципи організації державної влади".

"Якщо президент відлучає главу регіону з посади у зв'язку з втратою довіри через неналежне виконання обов'язків, то він зобов'язаний розшифрувати, які обов'язки губернатор виконував не так", - пояснив він.

Нагадаємо, 28 вересня президент РФ Дмитро Мєдвєдєв відправив Лужкова у відставку у зв'язку з "втратою довіри". Виконуючим обов'язки мера було призначено його першого заступника, главу московського будкомплексу Володимира Ресіна.

Сам Лужков заявив, що не буде опротестовувати відставку. Колишній мер збирається піти в політику, однак не буде висувати свою кандидатуру на виборах президента Росії в 2012 році.

Читайте також:

 Юрий Лужков как символ постсоветского абсурда

Лужков дав перше інтерв’ю після відставки

Указ Мєдвєдєва про відставку Лужкова оскаржили в суді

Нова влада Москви дозволила опозиції мітингувати

Звільнений Лужков продовжує щоранку їздити в московську мерію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: