Російський телеканал зняв з ефіру вірші про Мєдвєдєва та Путіна

У вірші "Тандем в Росії більше, ніж тандем" Биков згадує недавню полеміку між Мєдвєдєвим і Путіним щодо ситуації у Лівії.

Російський телеканал "Дощ" зняв з ефіру вірш відомого письменника та поета Дмитра Бикова з проекту "Людина і громадянин". Мова у вірші йшла про взаємини в тандемі президента Дмитра Мєдвєдєва і прем'єр-міністра Володимира Путіна, зокрема, про полеміку президента і прем'єра щодо ситуації в Лівії.

"Незважаючи на те що вірш написано, як завжди, дуже талановито, на наш погляд, в ньому є фрази, які здатні образити не політика, а людину. А нам цього дуже не хочеться. І це позиція нашого телеканалу завжди. Ми пам'ятаємо про свою обіцянку бути відкритими і чесними", - пояснила це рішення гендиректор "Дощу" Наталія Синдєєва у своєму блозі.

Як повідомляється, у вірші "Тандем в Росії більше, ніж тандем" Биков згадує недавню полеміку між Мєдвєдєвим і Путіним, які розійшлися в оцінках західної операції проти режиму Муамара Каддафі в Лівії:

"Потом с усмешкою рисковой

Сказал я, пальцем погрозя,

Что, мол, на Ливию Крестовый

Поход устраивать нельзя.

И услыхал от друга строго,

Мол, мы пойдем другой дорогой!"

Звертаючись до президента, Биков, мабуть, від імені Путіна, написав: "Запомни, Дима, ты из младших", "Зачем тебе со мною ссора? Иль ты наслушался ИНСОРа и ряд других?".

Нагадаємо, раніше Путін назвав операцію в Лівії хрестовим походом, проте президент Мєдвєдєв через кілька годин заявив, що такі висловлювання неприпустимі.

Читайте також:

Політологи побачили початок кризи: Росія повертається в кінець 1980-х

Путін: причетним до подій в Лівії потрібно "молитися за порятунок душі"

Висловлювання Путіна про "хрестові походи" в Лівії вирізали з телеефірів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: