Опубліковано передсмертне відео російського ваххабіта Раздобудька

У передсмертному відеозверненні терорист порівняв джихад з вигідною угодою, а його дружина, також смертниця, закликала чоловіків йти у джихад, а не сидіти вдома.

В Інтернеті з'явилося передсмертне відеозвернення терористів Віталія Раздобудька і його дружини Марії Хорошевої. Пара перебувала в розшуку за підозрою у спробі організувати теракт у Москві напередодні Нового року.

14 лютого вони здійснили подвійний теракт у дагестанському селі Губден, підірвавшись біля міліцейських підрозділів.

На відео терористи цитують Коран і закликають мусульман до джихаду.

Віталій Раздобудько сидить за кермом автомобіля. Поруч видно автомат, а на приладовому щитку перед терористом лежить пістолет. Як стверджує ваххабіт, згідно з Кораном і заповідям Мухаммеда мусульмани зобов'язані не тільки дотримуватися посту і здійснювати намаз, але і вести джихад - боротьбу з "невірними багатобожниками".

Раздобудько порівняв джихад з вигідною угодою, оскільки мусульмани, які борються з невірними, після смерті потраплять у рай. Він заявив, що на Кавказі йде справжній джихад.

Варто зазначити, що сам запис триває більше 30 хвилин, і основна його частина - це посилання на різні твердження Корану, аяти, сури тощо.

Наприкінці свого звернення Раздобудько показує на відкритий багажник машини і каже, що приготував подарунок для ворогів, завдяки якому ті мають загинути. У цей час титри на відео повідомляють, що Раздобудько підірвався на автомобілі "Лада-Пріора" біля блок-поста в селі Губден 14 лютого.

Марія Хорошева
Марія Хорошева
Марія Хорошева (на відміну від Раздобудька вона говорить лише кілька хвилин) сидить на тлі білої стіни з нахиленою головою, покритою сірим мішком. Вона також закликає мусульман до джихаду, оскільки, за її словами, ісламську громаду гноблять і вбивають. Хорошева каже, що чоловікам має бути соромно, адже в джихад йдуть жінки, а вони сидять вдома. Титри на відео стверджують, що Хорошева здійснила самопідрив біля відділку внутрішніх справ у Губдені. Нагадаємо, внаслідок цього подвійного теракту загинули троє людей, в лікарнях опинилися не менше 27 постраждалих.

Слідство уже підтвердило, що смертницею в Губдені була Хорошева.

Віталій Раздобудько - 32-річний уродженець Ставропольського краю. Будучи слов'янином, він прийняв іслам і став прихильником його радикальної гілки - ваххабізму. Раздобудько входив до терористичної групи "ногайський джамаат", яку знищили в жовтні 2010 року.

Прізвище Раздобудька вперше спливло наприкінці січня. У ЗМІ пройшла інформація, що саме він підірвав себе в аеропорту "Домодєдово". Однак ця версія не підтвердилася: з'ясувалося, що смертником в "Домодєдово" став 20-річний уродженець інгуського селища Алі-Юрт Магомед Євлоєв.

Читайте також:

Дагестанську міліцію підірвала дружина російського ваххабіта Раздобудька

У Росії проводять масштабну операцію, намагаючись вбити Доку Умарова

Жінок, яких готують в смертниці, спеціально ґвалтують

Москву від чергового теракту врятувала смс, що прийшла на телефон шахідки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: