Російський журналіст Кашин написав першу колонку після побиття

Побитий журналіст "Комерсанта" написав першу колонку після свого одуження, де описав свій побут у реанімації.

Кореспондент "Комерсанта" Олег Кашин, якого жорстоко побили місяць тому, написав першу після нападу замітку у тижневику. Колонка має назву "Про Гагаріна і про себе".

У публікації Кашин розповів про свій побут в реанімації, зокрема, про те, як спілкувався з лікарями і "загравав з медсестрами" за допомогою грифельної дошки. Також він написав про викритого їм "агента видання "Лайфньюс", який виявився "місцевим реаніматологом".

При цьому, за словами Кашина, "справжнє його життя" поки він лежав у лікарні відбувалося на Петрівці, де в одиночних пікетах стояли "друзі і колишні вороги, що стали друзями". Крім того, журналіст підтвердив, що читав газету "Кашин'", видану в його підтримку, а також, що знає про пікет на Пушкінській площі та мітинг на Чистих ставках. "Я прокинувся і офігів", - зізнався Кашин.

На завершення публікації журналіст порівняв себе з космонавтом Юрієм Гагаріним. "У 27, чи що, років він полетів у космос на годину з невеликим. Повернувся - ну і все, і немає більше ніякого життя, одні президії, банкети, доповіді та печать приреченості на молодому вродливому обличчі [...] Я лежав у реанімації, гортав газету "Кашин'" і думав про Гагаріна і про те, як ми з ним схожі", - пише Кашин. Але, на думку журналіста, йому, на відміну від космонавта, вдасться уникнути надмірної уваги завдяки новорічним святам. "Ніхто не згадає. Ніхто не помітить. І можна буде нормально, як раніше, працювати. Адже вони не змусять мене замовкнути", - закінчив Кашин свою колонку.

Нагадаємо, Олега Кашина побили в ніч на 6 листопада у дворі його будинку. Його госпіталізували з переломами ніг, щелепи, струсом мозку та травмами рук. Тиждень журналіст провів у комі. Відео з місця подій записали камери спостереження.

В даний час побитий журналіст залишається в травматологічному відділенні лікарні. Він вже дав свідчення слідчим, які займаються справою про його побиття. Як основна версія нападу розглядається професійна діяльність Кашина.

Правоохоронці вже склали фоторобот чоловіка, який, імовірно, напав на Кашина. Розшукується молодий чоловік, на вигляд якому від 22 до 27 років, зі світлим волоссям і худорлявої статури.

За фактом нападу на Олега Кашина було порушено кримінальну справу за частиною 3, статті 30 і частини 2 статті 105 КК РФ (Замах на вбивство групою осіб).

Читайте також:

У справі про побиття російського журналіста Кашина з'явилися нові версії

В США засудили напад на журналіста "Комерсанта" і закликали владу РФ до дій

Опубліковане відео жорстокого побиття журналіста "Комерсанта"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: