Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російського активіста Дадіна відправляють на детектор брехні

Перевірку проводитимуть представники незалежних компаній.

Російський активіст Ільдар Дадін, якого посадили на три роки за організацію мітингів у Росії, погодився пройти перевірку на детекторі брехні.

Про це повідомили в апараті уповноваженого з прав людини в РФ, передают "РИА Новости".

"Уповноважений з прав людини Тетяна Москалькова заявила, що в розмові з нею Ільдар Дадін погодився на перевірку на детекторі брехні. Причому перевірку будуть проводити не фахівці силових органів або ФСВП, а представники незалежних компаній, які займаються аналогічною ліцензованою діяльністю", - заявив РІА Новини прес-секретар омбудсмена Олексій Зловедов.

Нагадаємо, російський активіст Ільдар Дадін розповів про страшні катування у сегежській колонії ІК-7, куди його посадили на три роки за організацію мітингів у Росії. Лист активіста своїй дружині Анастасії Зотовій, записаний адвокатом чоловіка Олексієм Ліпцер 31 жовтня.

7 грудня 2015 року Басманний суд Москви засудив Ільдара Дадіна до трьох років загального режиму. 31 березня 2016 Мосміськсуд зменшив термін до 2,5 років позбавлення волі. Дадін, який підтримував Україну, став першим, кого в Росії засудили за проведення мітингів. Зокрема, його вважають винним у порушеннях під час участі в протестних акціях 6 і 23 серпня, а також 13 вересня і 5 грудня 2014 року.

Відео У Москві півсотні людей прийшли провели пікет з вимогою розслідувати заяву Ільдара Дадіна

Залиште свій коментар

Вибір редакції