Російського блогера Носика визнали винним в екстремізмі за статтю про операцію Росії в Сирії

Його також оштрафували на 500 тис. рублів.

Сьогодні, 3 жовтня, суд Москви визнав винним російського блогера, журналіста і медіа-менеджера Антона Носика по справі про екстремізм за його текст про операцію Росії в Сирії, а також оштрафував його на 500 тис. рублів.

Носик звинувачувався за статтею "Збудження ненависті або ворожнечі, а також приниження людської гідності", повідомляє Інтерфакс.

Свою вину він не визнав і заявив, що не збирається відмовлятися від своїх слів і вимагав, або кинути його за ґрати або виправдати.

"Якщо я невинний – виправдайте мене. Якщо винен, дайте реальний термін. Сумку з речами я вже зібрав", – повідомляв Носик.

Нагадаємо, справу було порушено після розміщення Носиком статті "Стерти Сирію з обличчя землі" в його блозі в "Живому журналі", яку він опублікував 1 жовтня 2015 року. Висновок про наявність в тексті Носика ознак екстремізму був зроблений за результатами лінгвістичної експертизи. У тексті були виявлені "лінгвістичні ознаки проявлення ворожнечі по відношенню до сирійців, виділеним за національно-територіальною ознакою".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: