Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російського блогера викликали до прокуратури за цитування "Незнайка"

До відомства надійшла заява з проханням перевірити пост зі скріншотом з дитячої книги на екстремізм.

Російського блогера Михайла Малахова викликали до прокуратури за запис у забороненій в Україні соцмережі "ВКонтакті" з уривком з дитячої книжки "Незнайко на Місяці".

Про це повідомляє "Открытая Россия".

Малахову подзвонили 6 жовтня і сказали, що до відомства надійшла заява з проханням перевірити пост зі скріншотом з дитячої книги на екстремізм: можливо, він розпалює ненависть до соціальної групи «поліцейські».

Пост Малахова 2
Вконтакті/Радикальні мрійники

Малахов – житель Краснодара, адміністратор пабліка «Радикальні мрійники». За його словами, у ньому було менше 300 підписників на момент цієї публікації. Цей паблік Малахов сприймає як своє хобі.

Пост Малахова 1
Вконтакті/Радикальні мрійники

Пост з фрагментом тексту «Незнайка» був опублікований 28 березня. У ньому йшлося про те, що поліцейські грабують людей, самі вигадуючи закони.

"Раніше я виступав на "іншому боці" – писав статті для "антимайдану", вів на комерційній основі групи "ЛДНР", мої публікації є на Russia Today і "Лайфі". Але зараз я від цього пішов, але не думаю, що це якось пов'язано", – прокоментував Малахов.

Нагадаємо, 27 вересня в окупованому Криму так званий суд засудив заступника голови Меджлісу Ілмі Умерова, одного з лідерів кримських татар. Йому призначено покарання у вигляді двох років колонії-поселення. Крім того повідомлялось, що рішенням російської окупаційної влади у Криму діяльність Меджлісу кримськотатарського народу заборонено, а за кожні збори Меджлісу будуть відкриватись кримінальні провадження. 

ВідеоФСБ зможуть використовувати будь-яку приватну інформацію українських користувачів

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції