Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російського полковника-"мільйонера" Захарченка звільнили з правоохоронних органів

Під час обшуків у Захарченка знайшли більше 120 мільйонів доларів і два мільйони євро.

Стосовно начальника управління "Т" Головного управління економічної безпеки і протидії корупції МВС Росії Дмитра Захарченка, за підозрою в розкраданні 26 млрд рублів Нота-банку, була завершена службова перевірка, за її результатами він був звільнений з правоохоронних органів.

Про це повідомила офіційний представник МВС Ірина Вовк, передає Інтерфакс.

"Комісія в ході перевірки ретельно і об'єктивно вивчила обставини, причини та умови, які призвели до затримання т.в.о. начальника управління "Т" ГУЭБиПК МВС Дмитра Захарченка за підозрою у скоєнні посадових злочинів. За її результатами він звільнений зі служби в органах внутрішніх справ РФ", - зазначила Вовк.

Вона також додала, що в період проведення перевірки, наказом МВС Росії був звільнений зі служби в органах внутрішніх справ і безпосередній керівник Захарченка, начальник управління "Т" Олександр Тищенко.

Нагадаємо, Захарченка звинувачують в одержанні хабара, зловживанні посадовими повноваженнями і перешкоджання здійснення правосуддя. Адвокати Захарченко просили призначити йому домашній арешт або відпустити під заставу розміром у 70 мільйонів рублів. Адвокат зазначив, що сам внесе суму застави.

Повідомляється, що під час обшуків у Захарченко знайшли більше 120 мільйонів доларів і два мільйони євро, що в загальному становить близько дев'яти мільярдів рублів. У свою чергу, Захарченко заперечує звинувачення. За його словами, знайдені гроші йому не належать, а в квартирі, де проходили обшуки, він не проживає. Він заявив, що квартира оформлена на його сестру.

Залиште свій коментар

Вибір редакції