Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російському церковнику, який збирався з паломництвом на Афон, не дали візи до Греції

Варсонофій багато років їздив на паломництво до країни.

Керуючому справами Московської патріархії РПЦ митрополиту Санкт-Петербурзькому і Ладозькому Варсонофію не дали візи до Греції, куди він раніше часто приїздив.

"Владика Варсонофій вже багато років здійснює восени паломництво на Афон. Цього року консульським відділом Греції йому було відмовлено в шенгенській візі", - йдеться у повідомленні ТАСС з посиланням на управління справами патріархії.

Нагадаємо, у Стамбулі завершився великий архієрейський Собор. Українське питання на ньому було головним. Ієрархи були проінформовані про рішення Патріарха Варфоломія надати автокефалію українській церкві і не висловлювали принципових заперечень. Далі - остаточне ухвалення докуметів на Священому синоді. Ймовірно, це станеться вже у жовтні.

Питання надання автокефалії можуть розглядати одночасно з питанням зняття анафеми з нинішнього очільника Української православної церкви Київського патріархату Патріарха Філарета. Від церкви Філарета відлучила Москва ще 20 років тому за те, що створив Київський патріархат.

ВідеоКонстантинопольський патріархат не потребує сторонньої допомоги щодо надання автокефалії

Константинопольський патріархат не потребує сторонньої допомоги щодо надання автокефалії. Про це напередодні домовилися церковники під час архієрейського собору. Він нині триває в Стамбулі. І найжвавіші дискусії викликає в священиків українське питання. ТСН знає усі подробиці. 

Константинопольський патріархат не потребує сторонньої допомоги щодо надання автокефалії

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції