Російську шпигунку Чапман висунули в почесні громадяни Волгограда

Активісти групи "Волгоградський прорив" запропонували мерові Волгограда зробити почесною громадянкою міста "російську шпигунку" Анну Чапман.

Мерові Волгограда Роману Гребенникову запропонували зробити почесною громадянкою міста Анну Чапман, яка прославилася в ході російсько-американського "шпигунського" скандалу.

Активісти групи "Волгоградський прорив", які виступили з даною ініціативою, відзначають, що Чапман (уроджена Кущенко), народилася і виросла у Волгограді. "Ми вважаємо, що своєю діяльністю в США вона принесла величезну користь нашій країні і прославила Волгоград на весь світ", - йдеться в листі. Члени "Волгоградського прориву" заявили, що, якщо не знайдуть розуміння у мера, звернуться у Волгоградську міськдуму.

"Волгоградський прорив" вже фігурував у ЗМІ як ініціатор кампанії проти Артемія Лебедєва. Активісти домагалися порушення кримінальної справи проти дизайнера через мати в його блозі, проте потерпіли невдачу.

ЗМІ вже повідомляли про "культ Анни Чапман" в її рідному місті. Зокрема, волгоградська газета "Міські вісті" оголосила конкурс "Допоможемо нашим гарною піснею!". Для перемоги в ньому треба було скласти пісню про "російську шпигунку", щоб її морально підтримати. "У нашому місті вона жила і навчалася, і тут у неї залишилося багато друзів", - пояснив редактор Андрій Серенко.

Преса раніше писала, що Чапман-Кущенко закінчила Волгоградську школу та гімназію художньо-естетичного профілю, після чого вступила до московського вузу. Повідомлялося, що її батько працював у російському посольстві в Кенії. Колишній чоловік росіянки, Алекс Чапман, прізвище якого вона взяла, розповідав британським журналістам, що Василь Кущенко працював у Зімбабве і був "високопоставленим співробітником КДБ".

Чапман була арештована за співпрацю з СЗР РФ наприкінці червня у США. У липні її та 9 інших "агентів" вислали до Росії, обмінявши на чотирьох людей, засуджених в РФ за шпигунство на користь США і Великобританії. 13 липня стало відомо, що Чапман позбавили британського підданства.

Читайте також:

"Шпигунка" Анна Чапман втратила британське підданство

Шпигунці Анні Чапман пророкують місце в Держдумі

Російських шпигунів помістили в карантин і проводять "розбір польотів"

Великобританія має намір позбавити "російську шпигунку" свого підданства

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: