Росію може врятувати новий диктатор, який "перемкне зомбоящик" - Бабченко

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Російський журналіст навів у приклад денацифікацію Німеччини.

Змінити Росію зможе лише новий "диктатор-демократ", й ефективніше за все це відбуватиметься за умови зовнішнього управління.

Таку думку в інтерв'ю ТСН.uа висловив російський військовий журналіст Аркадій Бабченко.

"Справа в тому, що розірвати це порочне коло може лише новий диктатор, який скаже: "Все, я буду насаджувати вам права людини, демократію, освіту". Найголовніше, звісно – це освіта, критичне мислення. Перемикання зомбоящика з боку проповідування попів і релігії в бік проповідування науки. Тому що людина, яка вивчає науку, з більшою ймовірністю буде мислити критично, ніж людина релігійна. Це треба насаджувати. Краще за все, звичайно, це насаджувати за допомогою зовнішнього управління", - зазначив журналіст.

Відео Росіянин влаштував бійку в літаку під час спроби стюарта забрати пляшку алкоголю

Він додав, що найкращим тому прикладом є Німеччина.

"Коли американці 20 років Німеччину денацифікували, і зрештою, вже 1960-го, коли почався новий неофашизм, їм вже мало не плюнули слідом, та ну вас до біса, хлопці, ви не здатні до реформ. Але за ці 20 років виросло нове покоління, яке сказало: "Ні, все, ми нові, ми інші, ніякого фашизму, пішли ці старі дурні до чортів собачих, Німеччина інша". У них вийшло. Ось в Росії треба робити приблизно те ж саме", - сказав Бабченко, додавши, що це лише гіпотетично.

Також Бабченко зазначив, що росіяни кожен раз просто вибирають нового доброго царя замість старого поганого. І та ж історія, на його думку, зараз відбувається з Олексієм Навальним, який оголосив про намір брати участь у виборах президента в Росії 2018 року.

Детальніше про плани Кремля читайте в інтерв'ю з Аркадієм Бабченком: Не думаю, що в Кремлі на Україні поставили хрест

Залиште свій коментар

Вибір редакції