Росію можуть змусити закрити одне з генконсульств у США - ЗМІ

Такою буде відповідь Вашингтона на вимогу Москви скоротити кількість американських дипломатів.

США можуть вимагати від РФ закрити одне з генеральних консульств, повідомляє "Коммерсантъ" з посиланням на дипломатичні джерела. Так Вашингтон може відреагувати на введені Москвою санкції, які передбачають різке скорочення штату посольства США в РФ і арешт об'єктів нерухомості. Про рішення може бути оголошено до 1 вересня, йдеться в статті.

У США на території РФ три генконсульства - в Санкт-Петербурзі, Єкатеринбурзі та Владивостоці. А у РФ в США чотири - в Нью-Йорку, Сан-Франциско, Сіетлі та Г'юстоні.

Раніше сторони вели переговори про відкриття четвертого американського генконсульства на території Росії, але зрештою влада США від цієї ідеї відмовилася.

Яке з російських генконсульств може потрапити під удар, джерела не уточнюють.

ВідеоУ Кремлі відреагували на закон про посилення санкцій проти Росії

Нагадаємо, 27 липня американський сенат підтримав документ, який збільшує економічний тиск на Москву - за нього проголосували 98 американських сенаторів, проти - лише двоє. Раніше, так само переконливо, документ підтримали і в палаті представників. Пізніше Дональд Трамп підписав закон.

РФ у відповідь закликала США до 1 вересня скоротити кількість своїх дипломатів на території російської до 455 і з 1 серпня пообіцяла припинити використання посольством США в Росії всіх складських приміщень в Москві та дачі в Срібному бору.

Залиште свій коментар