Росію не передбачити

Міністр оборони Польщі Александр Щигло виступив з критикою рішення Російської Федерації вийти з ДЗЗСЄ.

ПРО
Архів
Росія продовжує висловлювати невдоволення розміщенням баз ПРО США в Європі.

Росія, заявивши про припинення дії Договору про звичайні збройні сили в Європі і пов'язаних з ним міжнародних договорів, стає "непередбачуваною" країною, заявив міністр національної оборони Польщі Олександр Щигло.

Керівник польського оборонного відомства супроводжує президента Польщі Леха Качиньського, який знаходиться з робочим візитом у Вашингтоні. Як очікується, головною темою переговорів президента США Джорджа Буша та Качиньського стане розміщення на території Польщі елементів американської системи протиракетної оборони (ПРО). 

Володимир Путін
Архів
Росію звинувачують в непередбачуваності.

Цей візит співпав за часом з рішенням президента Путіна про припинення дії ДЗЗСЄ. "Це рішення, яке ставить Росію в ряд країн, які нормальною мовою називаються як держави, які стають непередбачуваними", - сказав з цього приводу Щигло в інтерв'ю польським журналістам у Вашингтоні. 

Прес-служба Кремля повідомила у суботу, що президент Росії підписав указу про припинення РФ дії ДЗЗСЄ і пов'язаних з ним міжнародних договорів. Як пояснюється в указі, це рішення пов'язане "з винятковими обставинами, що належать до змісту Договору про звичайні збройні сили в Європі від 19 листопаду 1990 року, які зачіпають безпеку Російської Федерації та вимагають вживання невідкладних заходів".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: