Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росію охопили лісові пожежі

Продовжують горіти природоохоронні території.

Роботи з активного гасіння лісових пожеж у Росії минулої доби проводилися на 48 ділянках, вогонь охопив понад 17,7 тис. гектарів.

Про це повідомляє федеральна авіалісоохорона, - пише Інтерфакс.

Основна частина загорянь - в Амурській області, де діяло 11 пожеж на площі 13,6 тис. га. В Хабаровському краї на землях лісового фонду зафіксовано 18 вогнищ, площа, яка охоплена вогнем, склала 2,3 тис. га.

Дві природних пожежі зафіксовані в Челябінській області (159 га), шість вогнищ на землях лісового фонду і одне на землях оборони та безпеки (5 га) в Свердловській області, три загоряння в Забайкальському краї (46 га) і одне в Єврейській автономній області (5 га).

Продовжують горіти природоохоронні території.

За минулу добу лісові пожежні загасили 122 раніше виникли лісові пожежі на площі майже 14,9 тис. га.

На гасінні задіяно 2,5 тис. осіб, 604 одиниці техніки. На авіаційному моніторингу та гасінні - 34 повітряних судна.

ВідеоВ Австралії спалахнула масштабна лісова пожежа

Лісові пожежі розпочались на південному сході країни, у штаті Вікторія. Наразі вогнеборці нарахували понад півсотні осередків займання. Полум'я знищило кілька будівель і наблизилось до другого за розміром міста країни - Мельбурна.

В Австралії спалахнула масштабна лісова пожежа

Як повідомлялося, величезна лісова пожежа, що спалахнула в канадській провінції Альберта минулого року, була нарешті офіційно оголошена погаслою. Вона розпочалася 1 травня 2016 року і з часом поширилася на сусідню провінцію Саскачеван. Всього у вогні було знищено 6 тис. км кв території, в тому числі 2400 будівель на території міста Форт МакМюрей, 80 тис. жителів якого були змушені терміново евакуюватися. Цей лісова пожежа також стала найдорожчою в історії Канади, адже страховим компаніям довелося виплатити 3.8 млрд доларів збитків.

Залиште свій коментар

Вибір редакції