Росію охопили нові пожежі, є жертви

Через сильний вітер і високу температуру виникла загроза виникнення пожеж в Астраханській області, Татарстані, Башкирії і Калмикії. В небезпечній зоні перебуває нафтобаза.

У Волгоградській області Росії через раптове виникнення пожежі загинув чоловік - 1933 року народження. Причиною виникнення пожеж у Волгоградській та Саратовській областях стали іскри, що потрапили на суху траву, в результаті обриву лінії електропередач.

В Управління інформації МНС Росії заявили, що "ситуацію посилили тліючі сміттєві звалища і необережне поводження місцевих жителів з вогнем".

За даними МНС, в результаті природних пожеж у Волгоградській та Саратовській областях згоріло понад 170 будівель, одна людина загинула. За іншими даними, 300 охоплених вогнем будинків зараз тільки у Волгоградській області.

Також перевіряються відомості про загибель ще двох людей у Котовському району. У населених пунктах шести районів Волгоградської області, на території яких бушують природні пожежі, проживають понад 46 тисяч людей.

В небезпечній зоні перебуває нафтобаза, Лапшинський елеватор, склад ГСМ і залізничні колії. Крім того, через сильний вітер і високу температуру виникла загроза виникнення пожеж в Астраханській області, Татарстані, Башкирії і Калмикії.

Нагадаємо, у серпні сильні лісові та торф'яні пожежі, які захопили тисячі гектарів землі і що забрали більше 50 людських життів, завдали сильного шкоди більш ніж 20 регіонах Російської Федерації. Тисячі людей позбулися будинків і засобів існування. Багато сіл в центральній частині Росії були повністю знищені вогнем.

Читайте також:

Під Москвою поновилися торф'яні пожежі

Третина росіян вважає серпень місяцем катастроф для країни

Пожежа вигнала зі звалища під Москвою полчища тарганів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: