Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Невтішний прогноз для Росії. У Morgan Stanley пророкують рецесію для економіки

РФ очікує негативний "ведмежий" сценарій із скороченням ВВП на 0,5% - аналітики.

Посилення санцій США проти утворювальних державних компаній призведе до рецесії в Росії вважають аналітики Morgan Stanley.

Негативний ефект від таких санкцій не зможе нівелювати навіть зростання світових цін на нафту до 70 доларів за барель, інформує РБК.

"Враховуючи вищу невизначеність щодо прогнозу щодо санкцій, ми бачимо більш негативний "ведмежий" сценарій із скороченням ВВП на 0,5% у разі внесення деяких російських утворювальних держкомпаній в санкційний список", — кажуть в Morgan Stanley. 

Аналітики не уточнили, про які конкретно компанії йдеться.

Morgan Stanley став третім за тиждень інвестиційним банком, який погіршив прогноз щодо розвитку російської економіки через введені на початку квітня нові санкції США. Як очікують аналітики, нові обмеження призведуть до скорочення інвестицій і приведуть до зростання вартості кредитів.

Раніше президент США Дональд Трамп доручив держсекретарю Майку Помпео, міністерствам фінансів, оборони, торгівлі, а також директору національної розвідки підготувати пропозиції щодо заходів стосовно Росії через порушення Москвою Договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності.  У Білому домі розробляють новий пакет обмежувальних заходів щодо РФ через порушення договору про знищення ракет. У дорученні йдеться про вимоги закону щодо військового бюджету 2018 року. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції