У Росії поскаржилися генпрокурору на Путіна з голим торсом

Організатори риболовлі президента Росії знехтували статтею 11.10. Кодексу про адмінпорушення РФ.

Депутат Липецької обласної ради та координатор тамтешнього відділення опозиційної громадської організації "Відкрита Росія" Олег Хомутинников поглузував з того, що на відпочинку в Південному Сибіру російський президент Володимир Путін не дотримувався приписів безпеки під час риболовлі.

Про це чиновник написав на своїй сторінці у Facebook.

"Думав, що мене історія риболовлі Путіна в Тиві тихо омине, але не так сталося, як гадалося. Смикнуло подивитися відео на офіційному сайті Президента, а там такий жах, зовсім не бережуть Володимира Володимировича - на човні катається без жилета. Сміливо, звісно, і відчайдушно. А якщо, не дай Боже, з ним станеться що-небудь, хто за все це відповідати буде?" - пожартував депутат.

Хомутинников навіть заявив, що таке нехтування заходами безпеки є прямим порушенням КпАП РФ, а саме статті 11.10. "Порушення правил гарантування безпеки пасажирів на суднах водного транспорту, а також на маломірних суднах".

Чиновник іронічно зазначив, що активний відпочинок очільника РФ ставить під загрозу долю самої країни: "Президент - це ж не фотомодель! Не можна змушувати його пірнати під воду, стрибати горами заради красивого кадру. У нас навіть посади віце-президента немає. Країну, раптом що, ні на кого залишити".

Хомутинников настільки "перейнявся" безпекою президента, що "закликав" генпрокурора Росії провести роз'яснювальні бесіди з організаторами риболовлі: "Негайно написав генеральному прокурору Юрію Чайці розібратися з тим, що відбувається. Хіба можна наражати на небезпеку життя і здоров'я першої особи держави?!"

Нагадаємо, що президент РФ Володимир Путін під час відвідин Сибіру знайшов час для відпочинку разом з міністром оборони Сергієм Шойгу. Дві години російський очільник у гідрокостюмі полював на щуку в озері й таки її зловив.

Фотогалерея Оголений торс і дві години гонитви за щукою. Як Путін на рибалку їздив (31 фото)

Залиште свій коментар