Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Росії можуть заблокувати Instagram і YouTube через позов Дерипаски до дівчини з ескорту

Це може статись, якщо сервіси не видалять фото і відео про особисте життя олігарха.

У Росії через позов Олега Дерипаски до Анастасії Вашукевіч (Насті Рибки) і Олександра Кирилова (Алекса Леслі) можуть заблокувати Instagram и YouTube. Про це повідомляє російське видання "Ведомости".

Як зазначається, олігарх подав позов до Усть-Лабінського районного суду Краснодарського краю через порушення таємниці його приватного життя. 9 лютого вирок суду ухвалив внесення в список сайтів із забороненою інформацією 14 постів в Instagram і 7 відеороликів на YouTube, що випливає з реєстру Роскомнадзора.

Представник Роскомнадзору уточнив, що у сервісів є час до вечора середи, 14 лютого. Проте, оскільки не в усіх провайдерів є технічна можливість блокувати окремі інтернет-сторінки, то частина користувачів рунету може залишитися без доступу до Instagram і YouTube.

ВідеоРозслідування Навального щодо діяльності заступника Медвєдєва переросло у секс-скандал

Олексій Навальний завдяки балакучій дівчині з ескорту провів ціле розслідування про відпочинок заступника російського прем’єра Сергія Приходька з олігархом Олегом Дерипаскою. Усе в подробицях дівчина описала у книжці про зваблення мільярдерів. Ім’я чиновника намагалася приховати, але описані деталі з його політичної біографії були аж надто очевидними.

Розслідування Навального щодо діяльності заступника Медвєдєва переросло у секс-скандал

Представник компанії Facebok, яка керує Instagram, не зміг оперативно прокоментувати ситуацію. А представник корпорації Google, до якої входить YouTube, взагалі відмовився від коментарів.

Нагадаємо, що Олег Дерипаска подав до суду після скандального розслідування Олексія Навального про те, що олігарх відпочивав на яхті в Норвегії з російським віце-прем'єром Сергієм Приходьком та дівчиною з ескорту Настею Рибкою. Що, на думку політика, можна вважати хабарем чиновнику.

Згодом віце-прем'єр, після довгої мовчанки, нарешті, відповів на скандальне розслідування, зазначивши, що не подаватиме на Навального позову, оскільки "досить того, що це зроблять інші люди".

Своєю чергою Роскомнадзор вніс розслідування Навального з повією та віце-прем'єром до реєстру заборонених сайтів. А після судового позову і дівчина з ескорту Настя Рибка видалила з Instagram скандальні фотографії з Приходьком та Дерипаскою.

Залиште свій коментар

Вибір редакції