Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Роскомнадзор вніс розслідування Навального з повією та віце-прем'єром до реєстру заборонених сайтів

Також до нього увійшла сторінка на  YouTube з роликом.

Роскомнадзор вніс до реєстру заборонених сайтів сторінку на сайті Олексія Навального з розслідуванням про Олега Дерипаску та віце-прем'єра Сергія Приходько. Також до нього увійшла сторінка на  YouTube з роликом, про це повідомив на своїй сторінці у Twitter Георгій Албуров, з Відділу розслідувань Фонда боротьби із корупцією.

Зазначається, що підставою для внесення сторінок до реєстру стало рішення Усть-Лабінського районного суду Краснодарського краю. З посиланням на це ж рішення Роскомнадзор вимагав у видань "Медіазона" та "Радіо Свобода" видалити фотографії з розслідування.

Як пізніше зазначив керівник правозахисної групи "Агора" Павло Чиков, на сайті суду це рішення не опубліковано, проте є кілька інших справ з Олегом Дерипаскою в якості відповідача і позивача.

Нагадаємо, 8 лютого російський опозиціонер Олексій Навальний опублікував розслідування про те, що олігарх Олег Дерипаска відпочивав на яхті в Норвегії з російським віце-прем'єром Сергієм Приходьком та дівчиною з ескорту Настею Рибкою. Що, на думку політика, можна вважати хабарем чиновнику.

Згодом віце-прем'єр, після довгої мовчанки, нарешті, відповів на скандальне розслідування, зазначивши, що не подаватиме на Навального позову, оскільки "досить того, що це зроблять інші люди".

ВідеоРозслідування Навального щодо діяльності заступника Медвєдєва переросло у секс-скандал

Олексій Навальний завдяки балакучій дівчині з ескорту провів ціле розслідування про відпочинок заступника російського прем’єра Сергія Приходька з олігархом Олегом Дерипаскою. Усе в подробицях дівчина описала у книжці про зваблення мільярдерів. Ім’я чиновника намагалася приховати, але описані деталі з його політичної біографії були аж надто очевидними.

Розслідування Навального щодо діяльності заступника Медвєдєва переросло у секс-скандал

Залиште свій коментар

Вибір редакції