У Росії готові піти на закручування гайок в законі, щоб приструнити Google

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Раніше корпорація вже отримала адміністративний штраф.

Федеральна служба з нагляду у сфері зв'язку, інформаційних технологій і масових комунікацій Росії ("Роскомнагляд") готова ініціювати законодавчі зміни для того, щоб заблокувати в РФ пошукову систему Google.

Про це у коментарі агентству "Интерфакс" розповів заступник директора служби Вадим Суботін.

"Чинний закон зараз не передбачає блокування, він передбачає адміністративний штраф. Але ви розумієте, що якщо ми зайдемо в глухий кут, то на законодавчому рівні у нас є всі можливості, щоб це питання врегулювати. Якщо держава бачить, що якась іноземна компанія не дотримується російського законодавства послідовно і системно, то держава вносить зміни в закон, і за невиконання російських законів можливе більш суворе покарання - таке, як блокування", - розповів він.

За його словами, правки можуть бути внесені до закону Росії "Про інформацію". Суботін підкреслив, що вся інтернет-галузь контролюється цим законом.

"Ми ж говоримо про дитячу порнографію, суїциди, наркотики, азартні ігри, продаж алкоголю. Ми говоримо про екстремізм і тероризм. Саме ця інформація у нас заборонена. І саме її ми хочемо, щоб Google фільтрував", - пояснив заступник директора "Роскомнагляду".

Нагадаємо, 11 грудня "Роскомнагляд" оштрафував компанію Google на 500 тисяч рублів за невиконання вимог стосовно фільтрування забороненого в Росії контенту.            

Залиште свій коментар

Вибір редакції