Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Роскомнагляд" першим відреагував на внесення служби до "кремлівського" санкційного списку США

Керівник служби знайшов позитив у рішенні Штатів.

У російській службі "Роскомнагляд" не бачать нічого критичного у внесенні керівника Олександра Жарова до "кремлівського списку" санкцій США.

Про це повідомляє РІА "Новости".

"Включення керівника "Роскомнагляду" в ті чи інші списки ніяк не вплине на виконання федеральною службою покладених на неї повноважень. Ліцензійно-дозвільна та контрольно-наглядова діяльність ведеться в плановому режимі на підставі законів та інших нормативних правових актів Російської Федерації", - йдеться у повідомленні служби.

Сам Жаров вважає, що такі дії Штатів показують успішну діяльність його відомства.

"Керівник "Роскомнагляду" Олександр Жаров сприймає таку дію влади США як високу оцінку роботи "Роскомнагляду", - сказали у відомстві.

ВідеоСША запроваджують нові санкції проти Москви

Під них потрапили 24 російських багатії та можновладці з так званого "кремлівського списку". А також 14 підконтрольних їм компаній. Фігурантів переліку Вашингтон підозрює у втручанні у вибори президента США. Напередодні, новину про можливі санкції прокоментував прес-секретар Кремля Дмитро Пєсков, заявивши, що у Росії вже давно немає олігархів.

США запроваджують нові санкції проти Москви

Нагадаємо, Міністерство фінансів США оголосило про новий раунд санкцій проти російських громадян, чиновників, компаній та державних фірм, передає Bloomberg News. Сполучені Штати Америки заморозять активи усіх фізичних та юридичних осіб, які потрапили під нову хвилю санкцій. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції