Роскомнагляд у відповідь на перевірку пропагандистського телеканалу RT у Великій Британії візьметься за BBC

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

BBC перевірять на дотримання російського законодавства.

Роскомнагляд починає перевірку телеканалу BBC World News та інтернет-ресурсів BBC у Росії на предмет дотримання російського законодавства.

Таке рішення російська федеральна служба ухвалила у зв'язку з тим, що Британія визнала російський телеканал RT винним у порушенні правил мовлення.

"У зв'язку з ситуацією, пов'язаною з винесенням британським регулятором Ofcom рішення про порушення каналом RT правил мовлення, Роскомнагляд розпочинає проведення контрольних заходів щодо каналу "BBC World News", який мовить на території Російської Федерації, а також щодо ресурсів BBC в мережі інтернет на предмет дотримання російського законодавства", - заявили у відомстві.

Як повідомлялося, британський регулятор засобів масової інформації Ofcom звинуватив російський пропагандистський канал Russia Today у порушенні принципів об'єктивності і пообіцяв розглянути варінт введення санкцій. 

ВідеоУкраїна погрожує судовим позовом BBC через статтю про хабар адвокату Трампа

BBC повідомив, що адвокат президента США Майкл Коен отримав від 400 до 600 тисяч доларів за організацію зустрічі Трампа з Порошенком. Сам адвокат Трампа - всю цю інформацію спростовує. В АП України статтю назвали "наклепом та фейком", а також "частиною кампанії із дискредитації українсько-американських відносин". Від британського медіа вимагають спростування, в іншому разі погрожують судовим позовом.

Україна погрожує судовим позовом BBC через статтю про хабар адвокату Трампа

Залиште свій коментар

Вибір редакції