Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Роскомнагляд відхрестився від причетності до збоїв у роботі Google в РФ

Також у службі заявляють, що непричетні до проблем із доступом до юридичного сайту МДУ.

Роскомнагляд заявляє, що проблеми у роботі сервісів Google не пов’язані з блокуванням месенджера Telegram.

Про це повідомляє Эхо Москвы.

Також у службі підкреслили, що не вносили в чорний список IP-адреси сервісів Google Play та Google Drive, а також непричетні до можливих проблем із доступам до юридичного сайту МДУ.

Раніше стало відомо, що у низки користувачів виникли проблеми під час реєстрації - зокрема, не працює система перевірки "ви не робот". Окрім цього, почались проблеми з YouTube, передає DownDetector. Більше половини скарг пов'язані з доступом до десктопної версії відеосервісу. Ще у 4% труднощі з введенням логіна, а решта 39% не можуть переглядати відеоролики, хоча сайт YouTube у них завантажується.

Нагадаємо, 13 квітня, Таганський суд Москви задовольнив позов Роскомнадзору, постановивши заблокувати месенджер Telegram на території Росії. Компанія відмовляється надавати ключі ФСБ про розшифрування повідомлень. 16 квітня російські провайдери почали блокувати доступ до месенджера Telegram на території Росії. Проте перші спроби стали невдалими: у Росії заблокували тисячі електронних адрес, але Telegram продовжував працювати.

А вночі, 22 квітня, користувачі інтернету в Росії повідомили про проблеми з доступом до сайту Google. Після опівночі вони не змогли зайти на основну сторінку пошукової системи. 

ВідеоРосіяни скаржаться на проблеми у роботі Google

Росіяни скаржаться на проблеми у роботі найпопулярнішого пошукового сервісу Google. Крім стартової сторінки, із перебоями працюють карти, перекладач та пошта. У Роскомнагляді вже пояснили причину – Google блокують у рамках боротьби з Telegram.

Росіяни скаржаться на проблеми у роботі Google

Залиште свій коментар

Вибір редакції