Роскомнагляд вимагає від Google припинити рекламу мітингів на YouTube

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У пресслужбі Google поки що ситуацію не прокоментували.

Роскомнагляд направив листа до Google із вимогою блокувати на відеохостингу YouTube реклами несанкціонованих мітингів у Росії. Зокрема, йдеться про поширення інформації за допомогою push-повідомлень YouTube.

"Низка структур, що мають YouTube-канали, купують у відеохостингу рекламні інструменти, такі як push-повідомлення, з метою поширення інформації про незаконні масові заходи", - зазначили в Роскомнагляді. Мовляв, ці повідомлення спрямовані на на зрив виборів у РФ.

У Роскомнагляді запевняють, що подібні push-повідомлення приходять також користувачам, які не підписані на YouTube-канали цих структур, пише РБК.

У разі, якщо Google не виконає належних заходів, це буде розцінено як "втручання в суверенні справи держави, а також ворожий вплив і перешкоджання проведенню демократичних виборів" у РФ, зазначили в Роскомнагляді.

У пресслужбі Google поки що ситуацію не прокоментували.

Нагадаємо, в суботу, 10 серпня, в Москві та інших російських містах тривали масові мітинги проти свавілля влади щодо недопущення опозиціонерів до виборів до Московської міської думи. Силовики затримали 352 мітингувальників.

Відео Масовий протест у Росії: майже 50 тисяч людей зібралися мітингувати лише в Москві

Тисячі небайдужих виходять на вулиці в інших містах країни. Мітинг відбувся під гаслом "Повернемо право на вибори" і був присвячений місцевому волевиявленню в столиці Росії та затриманим на минулому мітингу. Силовики у масках продовжують полювати на учасників протестів.    

Масовий протест у Росії: майже 50 тисяч людей зібралися мітингувати лише в Москві

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції