Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Роскомнагляд заблокував IP-адреси Twitter, Facebook, "ВКонтакте" і "Яндекса"

Серед заблокованих — одна з чотирьох основних адрес vk.com.

У реєстрі заборонених сайтів Роскомнагляду з'явилися IP-адреси Twitter, «ВКонтакте», «Яндекс», Facebook, Liveinternet.ru.

Про це повідомив IT-консультант ФБК Владислав Здольников, - пише The Bell.

Серед заблокованих — одна з чотирьох основних адрес vk.com, уточнив Здольников.

Цю інформацію підтвердив виданню гендиректор провайдера Diphost Філіп Кулин.

Відео"Роскомнагляд" вимагає негайно заблокувати Telegram

Сьогодні у Москві судді розглядатимуть позов про блокування популярного мобільного додатку. На підготовче засідання представники Telegram не з’явилися. За словами правозахисників, засновник компанії – Павло Дуров – заборонив юристам з’являтися і на сьогоднішнє засідання. Попри вимоги "Роскомнагляду", Telegram відмовляється надати розшифровки повідомлень користувачів.

"Роскомнагляд" вимагає негайно заблокувати Telegram

Нагадаємо, 13 квітня, Таганський суд Москви задовольнив позов Роскомнагляду, постановивши заблокувати месенджер Telegram на території Росії. Компанія відмовляється надавати ключі ФСБ про розшифрування повідомлень. 16 квітня російські провайдери почали блокувати доступ до месенджеру Telegram на території Росії. Однак перші спроби стали невдалими: в Росії заблокували тисячі електронних адрес, але Telegram продовжував працювати.

А вночі, 22 квітня, користувачі інтернету в Росії повідомили про проблеми з доступом до сайту Google. Після півночі вони не змогли зайти на основну сторінку пошукової системи.

Залиште свій коментар

Вибір редакції