Роскосмос не зміг зістикувати із МКС корабль "Союз" з роботом на борту

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Стикування не відбулося за планом.

Транспортний пілотований корабель "Союз МС-14", який повинен був пристикуватися до Міжнародної космічної станції о 08:30, поки не зміг цього зробити.

Про це повідомляє "Інтерфакс".

Стикування з МКС повинно було відбутися о 08:30, проте до цього часу корабель перебував за 100 метрів від станції. Все мало б відбуватися в автоматичному режимі, "Союз МС-14" наблизився до МКС, зробив обліт станції і став навпроти причального модуля, проте потім на трансляції було видно, що системі автоматичного стикування "Курс" не вдалося стабілізувати корабель і почати зближення з станцією. Після цього корабель з дистанції 96 метрів почав відходити від станції, трансляція припинилася.

На борту корабля - людиноподібний робот FEDOR.

Станом на 8:37 за Москвою, корабель відійшов від станції на 150 метрів.

Зазначимо, що "Союз МС-14" стартував з космодрому Байконур о 6:38 22 серпня, його вивела на орбіту ракета "Союз-2.1а". Це був перший старт ракети "Союз-2" з пілотованим кораблем "Союз МС". Екіпажі відправляються на МКС за допомогою ракети "Союз-ФГ", однак у "Роскосмосі" залишилася в запасі одна така ракета, яка відправить в кінці вересня на МКС чергову експедицію.

Відео Компанія SpaceX успішно запустила у космос ракету Falcon Heavy

Після запуску 2 ступені ракети повернулись на Землю - приземлились у штаті Флорида. А третя  - на спеціальну платформу в океані. Ракета SpaceX Falcon Heavy може брати до 60 тонн корисного вантажу і доправляти його у космос.  

Компанія SpaceX успішно запустила у космос ракету Falcon Heavy

Залиште свій коментар

Вибір редакції