Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Роснефть" позивається до італійських ЗМІ через публікації про фінансування партії віце-прем'єра Італії

Керівник компанії Ігор Сечин регулярно судиться з російськими ЗМІ через їхні публікації.

Російська "Роснефть" погрожує судовим позовом італійській газеті La Stampa через матеріали про те, що компанія нібито брала участь у фінансуванні виборчої кампанії партії "Ліга" італійського віце-прем'єра Маттео Сальвіні.

Про це у п'ятницю, 22 лютого, пише Медуза.

Йдеться про матеріал, який було опубліковано 22 лютого в газеті і заснований на публікації журналу L'Espresso. "Роснефть" вважає, що вся інформація про неї в статті "є брехнею", і вимагає "негайно спростувати" її.

У статті стверджувалося, що в жовтні 2018 роки люди, наближені до Сальвіні, обговорювали в Москві угоду між "Роснефтью" і італійської Eni з постачання дизельного палива. Частина грошей від цієї угоди - три мільйони євро - нібито повинна була отримати "Ліга" на фінансування виборів до Європарламенту. Чи була укладена угода, журналістам невідомо.

La Stampa - не єдина італійська газета, яка написала про, імовірно, минулі переговори; аналогічна замітка була опублікована, зокрема, в газеті La Repubblica, разом з якою виходить журнал L'Espresso.

Зазначається, що "Роснефть" і її керівник Ігор Сечин регулярно судяться з російськими ЗМІ через їхні публікації і зазвичай виграють позови.

Націоналістичну "Лігу", що 2018 року стала частиною керівної коаліції в Італії, неодноразово підозрювали в отриманні фінансування з Росії; партія це заперечує. Глава коаліційного уряду Італії Джузеппе Конте висловлювався за поліпшення стосунків з Росією.

ВідеоЯк російські "Газпром" та "Роснефть" хитають ціни на заправках в Україні

Із початку осені ціни на пальне в Україні значно зросли. Серед причин - зростання ціни на нафту та здешевлення гривні, але є ще і звані суб’єктивні причини. Виявляється, левову частку паливного ринку України все ще контролює держава-агресор. 

Як російські "Газпром" та "Роснефть" хитають ціни на заправках в Україні

Залиште свій коментар

Вибір редакції