"Роснефть" прагне домогтися блокування інформагентства Reuters у Росії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Там звинувачують журналістів у "інформаційній диверсії".

Російська нафтова державна компанія "Роснефть" планує домогтися блокування в країні інформаційного агентства Reuters за начебто неправдиві публікації.

Про це йдеться у заяві компанії.

Там зазначають, що нещодавній матеріал журналістів агентства про те, що венесуельська державна нафтова компанія за допомогою "Роснефти" обходить міжнародні санкції та продовжує торгувати нафтою, є неправдивим. У компанії вважають, що ця публікація є "провокацією" проти них.

"Змушені констатувати, що "Рейтер" припинив діяльність як інформаційне агентство і засіб масової інформації. Ця структура систематично займається створенням і розповсюдженням цілеспрямованої дезінформації, легалізацій чуток в інтересах замовників, вигадує інформаційні приводи з метою завдання шкоди російській економіці, російським компаніям і російській державі. По суті, ці дії є інформаційними диверсіями. Вважаємо за необхідне звернутися до правоохоронних органів з метою припинення протиправної діяльності псевдоагентства на території Російської Федерації", - підкреслили в "Роснефти".

Нагадаємо, монополістом у Венесуелі на розробку родовищ та видобуток нафти є державна компанія PDVSA. Після домовленостей з РФ російська компанія "Роснефть" почала контролювати до 20% нафтових родовищ країни. Венесуела має величезні запаси нафти (7% світових запасів), а майже вся її економіка зав’язана на експорті нафтопродуктів (95%).

Наразі у Венесуелі встановилось двовладдя. Голова Національної асамблеї Хуан Гуайдо наприкінці січня 2019 року оголосив себе тимчасовим виконувачем обов'язків президента країни. Це сталося після того, як Ніколас Мадуро заступив на посаду глави держави на другий термін внаслідок виборів, які бойкотувала опозиція та не визнали багато держав. Країни світу розділились у поглядах на те, хто "легітимний" президент Венесуели.

Хто визнав Мадуро президентом Венесуели. Інфографіка
ТСН
Хто визнав Мадуро президентом Венесуели. Інфографіка

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції