Росстат занепокоєний вимиранням росіян: кавказців стає усе більше

За статистикою Росстату, кількість росіян у країні постійно зменшується, натомість вихідців з Кавказу стає усе більше.

Федеральна служба державної статистики Росії надала оцінку чисельності постійних жителів країни за 2010 рік. За нею, тенденція на "вимирання"не зламалась, і пропоновані урядом стимули до народження дітей приросту не сприяли.

Згідно порівняльним таблицям, опублікованими у вівторок, 29 березня, на сайті державної статистичної служби, на 1 січня 2010 року населення Росії становило 142,96 мільйона осіб, на 1 січня 2011 року - 142,91 мільйона. У відсотках різниця здається не такою вже значною - всього 0,03%, проте в перекладі на "людські одиниці" це 50 тисяч росіян.

У цілому статистика за рік перегукується з даними за весь період з попереднього перепису 2002 року: міське населення трохи приросло, сільське трохи скоротилося, населення Москви за рік виросло (на 84 тисячі) осіб, Санкт-Петербурга теж (на 39 тисяч).

Нагадаємо, напередодні були оприлюднені перші підсумки перепису-2010, згідно з якими за останні вісім років росіян стало менше на 2,2 мільйона.

За словами директора Інституту проблем глобалізації Михайла Делягіна, при збереженні такої тенденції якщо не через вісім, то через 20 років точно Росією будуть керувати вихідці з Кавказу.

Зазначимо, за попередніми підсумками перепису, найбільше зростання населення зафіксовано саме в Північно-Кавказькому федеральному окрузі. Там мешканців стало 9,49 мільйона (більше на 6,3%).

Читайте також:

ЗМІ з'ясували, чому Путіна не люблять на Заході і обожнюють росіяни

Третина росіян вірить, що Сонце обертається навколо Землі

Більшості росіян соромно за свою країну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: