Перейти до змісту
РосТБ угледіло "махрову русофобію" у популярній комп'ютерній грі, розробленій українцями

РосТБ угледіло "махрову русофобію" у популярній комп'ютерній грі, розробленій українцями

Там кажуть, що російська аудиторія грою розчарована.

Ведучий пропагандистського телеканалу "Росія 24" звинуватив українську студію 4A Games, які розробили популярну комп'ютерну гру Metro Exodus, в русофобії та "глузуванні з москвичів".

Так, українській грі присвятили кілька слів у випуску новин 18 лютого. Ведучий, зокрема, розповів, що одне з досягнень в грі називається "декомунізація" – воно дається за знищення старої статуї Леніна.

"Сюжет за мотивами романів Дмитра Глухівського про Росію після гіпотетичної ядерної війни, а ось розробники, що важливо, українські. Мабуть, захопилися власними майданними реаліями", - заявив ведучий.

"А ще поглузували з москвичів, мовляв, не знають що за межами столиці посеред розрухи та навали мутантів теж живуть люди. Як то кажуть, розлога "клюква", плюс махрова русофобія", - підсумував він.

За словами ведучого, значна частина російської аудиторії, судячи з відгуків в соцмережах, розчарована, "натомість західна – у захваті".

Зазначимо, комп'ютерна гра Metro Exodus є третьою грою в серії Metro, сюжет якої заснований на романах Дмитра Глухівського і продовжує історію Metro 2033 та Metro: Last Light. Реліз гри відбувся 15 лютого.

Шутер отримав досить високі відгуки від критиків і був тепло прийнятий гравцями в усьому світі. Сюжет Серії розвивається в пост-апокаліптичному світі майбутнього, де люди борються за виживання після глобальної ядерної війни. Події шутера розгортаються на території сучасної Росії.

Нагадаємо, в листопаді 2018-го українські кіберспортсмени з команда NAVI перемогли в турнірі з Counter-Strike у Копенгагені. Переможці отримали 125 тисяч доларів.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин