РосЗМІ з’ясували, що кандидат у прем'єри РФ Мішустін писав музику для Лепса. Співак намагається відхреститись

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Музика для посадовця, як кажуть, хобі, яке він не афішує.

Протеже президента РФ Володимира Путіна на посаду прем'єр-міністра країни Михайло Мішустін, кандидатуру якого вже підтримала російська Держдума, нібито написав музику для пісні Григорія Лепса.

Про це повідомило російське видання "Ведомости" із посиланням на "добрих знайомих" Мішустіна.

Водночас у реєстрі Російського авторського товариства Мішустін вказаний автором музики для "Настоящей женщины" та "Золы". Як зазначається, дата народження, вказана в реєстрі, збігається з датою народження кандидата у прем’єри Росії.

Втім, представники співака заявили, що автор музики просто має таке саме прізвище. Сам Лепс телеграм-каналу "Підйом" також заявив, що це нібито "чутки". "Де музика і де Мішустін? Про що ви говорите! Політики нехай займаються політикою, а нам, музикантам, залиште музику", - відреагував він.

Водночас співрозмовники "Ведомостей" розповіли, що Мішустін не лише пише музику, а складає коломийки, епіграми і сатиричні куплети.

Згодом автор тексту пісні "Зола" Олександр Вулих підтвердив, що музику для двох пісень Лепса писав саме майбутній російський прем’єр Мишустін. За його словами виданню РБК, музика для посадовця - хобі, яке він не афішує.

Нагадаємо, тільки-но Путін оголосив про бажання змінити російську конституцію, неочікувано прем'єр Дмитро Медведєв разом з усім урядом склали повноваження. Наразі президент РФ вже підписав указ про відставку. На Медведєва він поклав тимчасове виконання обов'язків очільника уряду РФ, а самому уряду наказав виконувати свої обов'язки до формування нового.

Разом з цим Путін планує ввести посаду заступника секретаря Ради безпеки РФ і запропонувати її Дмитру Медведєву.

16 січня Держдума проголосувала за призначення нового прем'єр-міністра. Ним стане запропонований Путіним напередодні ексголова Федеральної податкової служби Михайло Мішустін.

Залиште свій коментар

Вибір редакції