"Розбагатіла і почалася метушня". Лукашенко поскаржився, що РФ примушує його країну до інтеграції

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Лукашенко вважає, що під час інтеграції жодна з країн не повинна втратити свою незалежність.

Білорусь готова до інтеграції з Росією, але без "примусу до інтеграції" з російського боку, яка супроводжується масштабною пропагандою в росЗМІ. Крім того, це об'єднання має бути засноване на "класичних принципах" зі збереженням суверенітету обох держав.

Про це у четвер, 27 лютого, заявив президент Білорусі Олександр Лукашенко, пише БелТА.

"Ми залишаємося, як завжди, віддані реальній інтеграції без примушування до інтеграції. Новий термін з'явився в союзі - "примус до інтеграції". І дивно, що почалося це з примушування до інтеграції Білорусі", - сказав білоруський лідер під час зустрічі з головою колегії Євразійської економічної комісії Михайлом М'ясніковичем.

За словами Лукашенка, ще під час президентства в Росії Бориса Єльцина Білорусія ініціювала "реальну інтеграцію" економік двох держав за збереження суверенітету і незалежності.

"Ми тоді взагалі не говорили про те, що хтось повинен втратити суверенітет і незалежність. За всіх складнощів у ті часи ми знаходили розв'язки зі складних питань. Коли розбагатіли, особливо Росія, почалися незрозумілі штовханина і метушня. І, як я вже сказав, примушування до інтеграції", - сказав Олександр Лукашенко.

Він уточнив, що Білорусь однозначно виступає за "реальну інтеграцію на класичних принципах, які знає увесь світ".

Нагадаємо, 7 лютого у Сочі відбулася зустріч президентів РФ і Білорусі. Під час переговорів Олександр Лукашенко не зміг домовитися з Володимиром Путіним про нижчу ціну на російську нафту.

Раніше повідомлялося, що Білорусь знайшла тимчасову альтернативу російській нафті.

14 січня перший віце-прем'єр Білорусі Дмитро Крутой заявив, що Білорусь не влаштовують умови роботи російських компаній і тому вона шукає альтернативи поставкам нафти. Зокрема, Мінськ направив відповідні пропозиції Україні, Азербайджану, Казахстану, Польщі і країнам Балтії.

10 січня повідомлялося, що президент Білорусі Олександр Лукашенко підписав указ, згідно з яким запровадив екологічний податок на транзит нафти по трубопроводах, які проходять через територію країни.

Відео Білоруси другий день протестують проти поглибленої інтеграції з Росією

Хід за незалежність країни від Росії, що почався напередодні ввечері, став найбільшим. Люди вийшли на вулицю через зустріч Путіна з Лукашенком у Санкт-Петербурзі. На ній білоруський президент підписав документи про поглиблену співпрацю двох країн.    

Білоруси другий день протестують проти поглибленої інтеграції з Росією

Залиште свій коментар

Вибір редакції