Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Розчленування аспірантки в Росії: адвокат професора-історика вгледів "містику" в жорстокому вбивстві

За словами юриста, захист також отримує листи з дивними версіями трагедії.

Справа про вбивство російським професором-істориком Олегом Соколовим своєї коханки та аспірантки Санкт-Петербурзького університету Анастасії Єщенко має містичні обставини. Про це заявив адвокат підозрюваного Олександр Почуєв, повідомляє Regnum.

За його словами, "навіть сам Олег Валерійович відповісти не може" на запитання про причини свого вчинку. При цьому юрист переконаний, що про серйозний і тривалий психічний розлад не йдеться, бо людина з відхиленнями не змогла б написати кілька десятків праць, визнаних науковим співтовариством. Адвокат схильний шукати пояснень поведінки клієнта в медичних препаратах, котрі той приймав – нібито вони спровокували раптовий спалах агресії.

При цьому Почуєв доволі несподівано заговорив про містичні, на його думку, обставини справи. До них юрист зарахував місце злочину – нібито саме там розгорталися події роману Достоєвського "Злочин і кара", коли студент Раскольников зарубав сокирою стару лихварку. Також адвокат знайшов містику в тому, що вбивство сталося напередодні міжнародного культурного форуму.

Дивує захисника також і те, що трагедія не вкладається в голови всіх, хто знайомий із Соколовим. "Практично щодня надходять листи від прихильників, які висувають свої версії, часто вони містичні. Ми їх серйозно не розглядаємо, але кладемо на полицю захисту", - розповів адвокат.

Почуєв також розповів, що дав пораду своєму клієнту – написати книгу про вбиту ним дівчину. На думку адвоката, це має стати своєрідним виявом каяття та спробою увічнити в пам’яті людей жертву. "Я, як захисник, рекомендував йому зайнятися написанням чогось, а жанр він сам вибрав. Говорити про те, що він цілеспрямовано пише роман або автобіографію – вкрай передчасно", - наголосив юрист.

У листопаді стало відомо, що в Санкт-Петербурзі викладач державного університету (СПбДУ) Олег Соколов вбив та розчленував свою коханку Анастасію Єщенко, з якою разом жив. На допиті 63-річний чоловік розповів оперативникам, що вбив 24-річну аспірантку з дрібнокаліберного обріза через ревнощі. Труп професор заховав у своїй квартирі, де наступного дня приймав гостей, ніхто з яких не помітив нічого підозрілого. Після застілля Соколов купив пилку і спиртне, розчленував дівчину та намагався втопити її руки у річці. Він привернув увагу правоохоронців через свою неадекватну поведінку, тому і був затриманий, а згодом заарештований.

Відео У Росії суд заарештував викладача, який застрелив аспірантку, а потім розчленував її пилкою

Викладач, якого на вихідних затримали з рюкзаком із відрізаними жіночими руками всередині, зізнався у злочині. Які стосунки мав з 24-річною жертвою і чому студенти називали поведінку професора дивною – у сюжеті.  

У Росії суд заарештував викладача, який застрелив аспірантку, а потім розчленував її пилкою

Залиште свій коментар

Вибір редакції