Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Роздули: Трамп кинувся захищати сина від скандалу із "кремлівською" юристкою

Він переконує, що на зустрічі нічого не сталося.

Президент США Дональд Трамп переконує, що у скандалі із сином та зв'язками із РФ так вчинив бив кожен політик.

Про це пише Укрінформ.

"Я думаю, з практичної точки зору більшість людей пішли би на цю зустріч. Політика - це не найкращий бізнес у світі, але це дуже стандартно", - прокоментував президент бажання його сина зустрітися з російським юристом.

Відео Трамп анонсував промову щодо зустрічі сина з російським адвокатом

"На зустрічі нічого не відбулося. Нуль! – нічого не сталося під час зустрічі", - заявив Трамп, додавши, що преса просто роздула це питання з нічого. Він підкреслив, що його син зустрівся з російським адвокатом, а не урядовим юристом.

"Це була коротка зустріч", - зазначив президент.

Старший син президента оприлюднив своє листування і виправдовувася в прямому ефірі – усе для того, аби продемонструвати відкриту гру. Зустріч з Наталією Весельницькою відбулася в них рік тому. Син Трампа твердить, що батько нічого не знав про ці переговори аж до цього тижня, коли про зустріч з Наталією Весельницькою довідалися журналісти і здійнялася буря. "Та ні про що там було розповідати. Я б сам ніколи про це не згадав, якби ви всі не почали порпатися в цьому. Двадцять витрачених впусту хвилин", - переконує син Трампа.

Цим словам не йме віри сенатор від демократів Марк Ворнер. "Це вже особливий почерк штабу Трампа, бачимо його місяцями. Вони усе спростовувують до останнього, а потім, коли від доказів не відмахнутися – виправдовуються", - заявив він. Сама ж Наталія, піймана журналістами, твердить, що нічого компрометуючого в їх спілкуванні з Трампом не було. "Просто так поговорили. Не про політику", - твердить російська юристка.

Тепер синові Трампа доведеться свідчити перед сенаторським комітетом з розвідки та доповідати про свою розмову з росіянкою під присягою.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції