Розігнано опозиційний пікнік в Білорусі

Міліція арештувала звукопідсилюючу апаратуру, яку активісти білоруського опозиційного руху "За Свободу" арендували для пікніка.


Міліція арештувала звукопідсилюючу апаратуру, яку активісти білоруського опозиційного руху "За Свободу" арендували для пікніка.

Заступник голови руху Юрій Губаревич повідомив, що доля арештованої апаратури поки невідома. Арешт апаратури відбувся після зборів, на якому були присутні активісти руху зі всіх регіонів Білорусі.

Збори відбулися 11 серпня на території одного з оздоровчих таборів під Заславлем (Мінський район). Захід проходив у форматі пікніка. Для участі в ньому прибули більше 300 активістів руху "За свободу".

"Відбувся обмін інформацією і ідеями. Пройшли збори засновників руху, щоб повторно подати документи на його реєстрацію. Були організовані спортивні змагання", - повідомив в інтерв'ю БелаПАН Юрій Губаревич.

Співробітники міліції прибутку до активістів опозиції увечері після 18:00. "З розмов ми зрозуміли, що про захід вони знали наперед, але не могли нас знайти", - розповів Губаревич.

На вимогу міліції збори активістів руху "За Свободу" урвалися в 22:30 - за півгодини до його планованого закінчення. "Думаю, від рішучіших дій міліцію стримувала присутність лідера руху "За Свободу" Олександра Мілінкевича", - припустив Губаревіч. На його думку, задачі заходу, не дивлячись на прибуття міліції, були виконані.

Рух "За Свободу" створений екс-кандидатом в президенти Білорусі Олександром Мілінкевичем. Активісти рух мають намір добиватися демократичних перетворень в країні.

На їх думку, виборче законодавство в Білорусі повинне бути змінене. Раніше міністерство юстиції країни відмовилося реєструвати рух "За Свободу".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: