Розкол на Кавказі: бойовики обрали нового лідера замість Доку Умарова

У кавказьких бойовиків стався розкол: польові командири відмовилися присягати Доку Умарову і обрали собі нового лідера.

Чеченські польові командири після розколу в кавказькому підпіллі публічно відмовилися присягати Доку Умарову і обрали собі нового лідера - Хусейна.

"У заяві повідомляється, що командири, які відмовилися від байти (присяги), вибрали між собою свого власного аміра вілайяту Нохчийчоь (Чечні). Ним оголосили аміра Хусейна .... У зверненні стверджується, що всі моджахеди Чечні нібито підтримують це рішення", - повідомляє сайт, посилаючись на відеозвернення бойовиків чеченською мовою.

У повідомленні йдеться, що підпілля Чечні може возз'єднатися з іншими бойовиками на Кавказі після того, як Умаров піде у відставку.

"Але ми не відокремлюємося від Імарату. Ми не відокремлюємося від наших братів з Вілайата Дагестан, Вілайата Інгушетія, Вілайата Кабарди, Балкарії і Карачаю, від ногайців. Ми є їхніми братами. Але, поки ця людина стоїть на чолі, ми за цією людиною не слідуємо", - йдеться у тексті.

Новий лідер підпілля Чечні амір Хусейн заявив: "Якщо вони прокинуться, схаменуться і скажуть: "Давай, ми повинні змінити голову", то ми і далі будемо йти разом у складі цього Імарату".

Як відзначається, Умарову залишилися вірні лідери бойовики Ачхой-Мартанівського і Сунженського районів.

Раніше Умаров звинуватив арабського бойовика Муханнада, який за повідомленнями ЗМІ зараз представляє на Кавказі "Аль-Каїду", в спробі захоплення влади і сіянні розбрату.

Читайте також:

На Кавказі затримали лідера бойовиків Інгушетії

Доку Умаров віддав під шаріатський суд опальних командирів

Доку Умаров заявив про свою причетність до теракту у Владикавказі

Умаров зняв з посади ідеолога бойовиків Удугова за відео про свою відставку

Доку Умаров передумав складати з себе повноваження

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: