Розкрито деталі 18-річного примусового утримання американки подружжям збоченців

За роки ув'язнення Джейсі Дугард народила від викрадача двох дітей, причому першого вона народила у віці 14 років.

11_vip
AFP
Джейсі Лі Дугард потрапила у полон в 11 років
Суд штату Каліфорнії опублікував матеріали слухань у справі подружжя Філліпа і Ненсі Гаррідо, в яких розкриваються деякі шокуючі деталі вісімнадцятирічного примусового ув'язнення Джейсі Дугард в будинку Гаррідо.

"Через вас і сексуальних збочень, до яких ви мене примушували, я ненавиділа кожну секунду кожного дня всі ці 18 років", - заявила дівчина.

Дугард ледь виповнилося 11 років, коли подружжя Гаррідо викрали її в червні 1991 року. Поки подружжя не здали Дугард в поліцію в 2009 році, дівчина була жертвою сексуального та побутового насильства. Причини, за якими Гаррідо вирішили розкрити справу Дугард, невідомі.

За розповідями Дугард, двадцять років тому по дорозі до школи в місті Саут-Лейк-Тахо до неї потяглася висунута з вікна проїжджого авто рука. "Я відчула поштовх у спину ... Я перестала відчувати своє тіло. Раптом я опинилася в машині", - наводять слова Дугард американські ЗМІ.

Філліп Гаррідо вистрілив у спину дівчинки з електрошокового пістолета і затягнув її в машину. "Я не можу повірити, що нас ніхто не помітив", - Гаррідо сказав своїй дружині, сміючись.

Перші півтора року Дугард провела в погребі. Якийсь час її продовжували залякувати електрошокові пістолети. Потім, коли в неї з'явилися діти, її і дітей тримали в різних наметах. Найбільше Джейсі Дугард ненавиділа літній час, коли Філіп Гаррідо змушував її знімати дітей на відеокамеру.

«Спочатку він говорив мені, що я йому допомагаю і у нього проблеми з сексуальним потягом, що він мене взяв, щоб не завдавати шкоди комусь іншому", - розповіла в суді Дугард. За її словами, всі 18 років Гаррідо називали її "Снупі", а не її справжнім ім'ям.

За час ув'язнення Дугард народила від Філліпа Гаррідо двох дітей. Дружина Ненсі Гаррідо допомагала приймати пологи. Зі свідчень Дугард випливає, що сексуальне домагання припинилося після народження другої дитини. Особиста інформація про дітей Дугард тримається в секреті.

У четвер 2 червня суд Каліфорнії засудив Гаррідо 431 році тюремного ув'язнення. Його дружина отримала 36 років.

Постраждала відмовилася бути присутньою на оголошенні вироку. Замість цього Джейсі Дугард написала лист, який у суді зачитала мати потерпілої. У листі йдеться, що Філіп і Ненсі Гаррідо "вкрали життя" у Джейсі Дугард, і вона не бажає проводити і секунди в їх присутності.

Вона додала: "Через вас і сексуальних збочень, до яких ви мене примушували, я ненавиділа кожну секунду кожного дня всі ці 18 років".

Слідчі знайшли у будинку Гаррідо відеозаписи, на яких відображені акти сексуального насильства над Дугард. Велика частина потрапили до суду відеоматеріалів недоступна громадськості через відбитого на них насильства.

Через кілька днів у світ вийдуть мемуари Джейсі Дугард по назвою "Украдена життя". За словами видавця книги, Дугард написала її самостійно.

Правоохоронні органи Каліфорнії виплатили Джейсі Дугард компенсацію розміром 20 мільйонів доларів і принесли вибачення за те, що не зуміли викрити Гаррідо у злочині, незважаючи на те, що він, як колишній в'язень, перебував під їхнім наглядом. У 1980-х рр. Філліп Гаррідо відбув десятирічний термін за згвалтування жінки.

Поліцейські перевіряли будинок Гаррідо двічі, поки він тримав дівчину в ув'язненні, в 1995 і в 2003 році.

Нагадаємо, 3 червня суд округу Ельдорадо штату Каліфорнія виніс вирок подружжю. Філліп Гаррідо засуджений до терміну від 431 роки позбавлення волі до довічного ув'язнення, а його дружина Ненсі - до терміну від 36 років до довічного ув'язнення.

Читайте також:

Ґвалтівник-педофіл з Каліфорнії засуджений до 431 року ув'язнення

У США подружжя 18 років тримало ув'язненою дівчинку

Американського Фрітцля підозрюють у вбивстві 10 повій

У США опублікували Топ-10 "найгарячіших" педофілок

ВідеоҐвалтівник-педофіл з Каліфорнії засуджений до 431 року ув'язнення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: