Розкрито найбільше кібервторгнення в світовій історії

За 5 років жертвами одних і тих же хакерів стали уряди США, Індії, Республіки Корея, В'єтнаму, Канади та інших держав.

Американська компанія McAfee оголосила про розкриття найбільшої в історії серії кібератак, яка тривала останні п'ять років.

За вказаний період жертвами одних і тих же хакерів стали уряди США, Індії, Республіки Корея, В'єтнаму, Канади та інших держав (всього в доповіді називаються 14 країн).

Як заявили представники компанії, яка працює у сфері комп'ютерної безпеки понад 20 років і в минулому році була придбана Intel, невідомі раніше зловмисники, долаючи захист, проникли в приватні мережі найбільших організацій по всьому світу.

Для злому серверів хакери не вдавалися до якихось хитрощів - їх атаки були дуже стандартні і при цьому досягали своєї мети.

Проникнення велося або через заражені вірусами листи, надіслані в компанію, або через загальнодоступні вебсайти.

Від дій зловмисників постраждали також такі великі організації, як Міжнародний олімпійський комітет (МОК) і Асоціація держав Південно-Східної Азії (АСЕАН). Не раз їх нападам піддавалися і мережі ООН.

В опублікованій McAfee доповіді докладно описуються алгоритми, що використовувалися злочинцями для злому систем безпеки.

Фахівці з американської компанії сподіваються, що завдяки зусиллям, які вони доклали, в майбутньому вдасться припиняти "кібервторгнення" такого масштабу.

"Навіть ми здивовані масштабами скоєного і зухвалістю, з якою діяли зловмисники. Найзухвалішим чином хакери зламували захист і викрадали особисті дані міжнародних компаній і урядів різних держав", - відзначає віце-президент McAfee з дослідження загроз безпеки Дмитро Альперович, визнаний експерт з організованої мережевої злочинності та кібервійн.

У своїй доповіді експерти McAfee не називають імена конкретних людей, що стояли за "грандіозним кібервторгненням", проте пишуть, що за всіма атаками стоїть "одна держава".

Водночас, інший експерт з питань безпеки, який був проінформований про хакерські атаки, заявив, що всі докази вказують на Китай.

Читайте також:

Хакери Італії зламали національну кіберполіцію

У США заарештували 16 хакерів, які мстилися за WikiLeaks

Хакери вкрали у Пентагону тисячі секретних документів

Україну визнали центром світової кіберзлочинності

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: